أي فيلا للبيع في مصر, صفحة 46

2,573 عقارات أخرى
  • 10

    أي فيلا

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا سكاي جاردن | استلام فوري | مطل علي ليك

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    أي فيلا

    ١١٬١٨٦٬٢٥٤ جنيه

    اى فيلا كورنر استلام فورى للبيع فى MV-ICity اكتوبر

    Mrkt Shake logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٣٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا بموقع مميز بحديقه 45 متر للبيع

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن ميدل استلام فوري في ماونتن فيو اكتوب

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٧٢ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | اقل سعر اي فيلا روف اوبن فيو علي مصطبة 16م

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل اي فيلا رووف باميز مرحلة الاجون| ت اقساط

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | اي فيلا روف اوبن فيو علي مصطبة 10 متر

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص I فيلا موقع مميز في متونتين فيو هايد بارك

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٤٩٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٠٬٠٩٦٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_للبيع اقل سعر اي فيلا جاردن 245م باميز فيو

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤١٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن استلام فوري في ماونتن فيو اي سيتي

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    أي فيلا

    ١٥٬٣٥٧٬٧٢٠ جنيه

    آي فيلا جاردن كورنر بإطلالة مسبح ماونتن فيو

    TREX logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٥٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا جاردن كورنر للبيع في ماونتن فيو 1.1 –

    Next Door Consultancy logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٥٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    أي فيلا

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا روف كورنر استلام فوري في ماونتن فيو اي سيتي

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن في ماونتن فيو اي سيتي التجمع الخامس

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣١٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر اى فيلا رووف-اوبن فيو على التاون

    متصدر

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٩٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_للبيع اقل سعر اي فيلا 190م علي اعلي مصطبه

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا بحمام سباحه خاص كمبوند ريفلي التجمع خامس

    TREX logo image

    ريفالى, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٧ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 14

    أي فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن في ماونتن فيو اي سيتي التجمع الخامس

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٩٬١٧٧٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن كورنر استلام في ماونتن فيو اي سيتي

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٩٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٩٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | اقل سعر تريبلكس كورنر للبيع اوبن فيو لاند

    Gate real estate marketing logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٩٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | اقل سعر تريبلكس كورنر للبيع اوبن فيو لاند

    Gate real estate marketing logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٠٬٣٠٩٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر آي فيلا جراند رووف 210م في إليفا عقد قديم

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو مدينة المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    أي فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن | حديقة خاصه | مشتطبه

3

    4

    ٢١٨ متر مربع

    ٦٦٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٦٬٤٧٤٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر اى فيلا جاردن على اللاجون استلام ٢٠٢٧

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٥٬٩٠٧٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف بموقع مميز ماونتن فيو 1.1 اكستنشن

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٤٬٩٢٦ جنيه/متر مربع