أي فيلا للبيع في مصر, صفحة 31

2,572 عقارات أخرى
  • 10

    أي فيلا

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة - اي فيلا جاردن 235م فيو مميز جدا

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٢٬٩٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف كورنر للبيع في أفضل لوكيشن وبسعر مميز

    Right Direction logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي جاردن كورنر بفيو بحري وبأقل سعر في الماركت

    Right Direction logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤١٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    أي فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن كورنر موقع متميز للبيع استلام قريب

    متصدر

    Right Direction logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٦٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا في ماونتن فيو اي سيتي-أكبر مساحة حديقة

    RE/MAX Everest logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٤٤٬٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن علي حمام سباحه بماونتن فيو هايد بارك

    Premises logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٥٥٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا مميزة للبيع بسعر القديم فى ماونتن فيو

    Sonic For Real-Estate logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣١٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا للبيع | ماونتن فيو تشيل أوت بارك

    Flag square Real Estate logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٦ متر مربع

    ٥٤٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اي فيلا جاردن في اي سيتي بسعر مميز

    Views for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣١٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه أي فيلا روف للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ٣٠٥ متر مربع

    ٥٠٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك إيفلا روف متشطبة بروف خاص | تسليم آخر السنة

    La Quinta logo image

    لاكوينتا هايتس, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١١٬١٥٥٬٠٠٠ جنيه

    آي ڤيلا كورنر بحديقة موقع مميز لاجون فيو اى سيتى

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اي فيلا روف في اي سيتي بالتقسيط بسعر مميز

    Views for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أي فيلا جاردن للبيع في ماونتن فيو إكزيكتيف

    Aqarpedia For Resale logo image

    ماونتن فيو اكزاكتف, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٧٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    أي فيلا

    ٩٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا بروف باقل من الماركت

    Roots Development logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٥٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٥٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر اى فيلا روف فى ماونتن فيو هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٣٠٣ متر مربع

    ٥٢٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١١٬٥٦٦٬٠٥٦ جنيه

    للبيع فيلا أرضي - مطلة على البحيرة بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

    لاجون بيتش بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٩٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٧٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا روف للبيع | ماونتن فيو آي سيتي أكتوبر

    RE/MAX Everest logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل اي فيلا روف ريسيل على مصطبه عاليه مقدم 4.5 فقط

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٦٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا رووف في Mountain View iCity October

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٦٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا + حديقة ١١٠ متر | فيو مباشرة على اللاجون

    The Choice For Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    أي فيلا

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن استلام فوري في ماونتن فيو اكتوبر

3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٥١٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Akar Town Real Estate logo image

3

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٦٤٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا رووف للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Akar Town Real Estate logo image

3

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٥٣٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا رووف للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Akar Town Real Estate logo image

3

    3

    ٣١٥ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع