أي فيلا للبيع في مصر, صفحة 30

2,569 عقارات أخرى
  • 12

    أي فيلا

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا روف للبيع استلام فوري وموقع مميز بأفضل سعر

    4C Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٢٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا اكبر مساحه فى ماونتن فيو هايد بارك

    KAMF logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٨٧ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    أي فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا مودرن فى اى سيتى بجانب أكتوبر بلازا وكيان

    Property  Hills. logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 3

    أي فيلا

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن بسعر ممتاز ريسيل في ماونتن فيو icity

    Catchers investment logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 4

    أي فيلا

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – فيلا جاردن في ماونتن فيو اي سيتي ريسيل

    Catchers investment logo image

3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر اقل من الماركت اي فيلا جارن كورنر متشطبة لقطة

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٦٢٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    أي فيلا

    ١٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر اقل من الماركت - اي فيلا روف 305م كورنر

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٣٠٥ متر مربع

    ٥٠٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة جدا في مرحله ماونتن بارك اي فيلا روف 230

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلام 2027 موقع مميز بدون تشطيب

    Selective logo image

    سنترال بارك, أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستاند ألون موقع مميز إستلام 2027 بدون أوفر

    Selective logo image

4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٨٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٧٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر ممتاز وأقساط اى فيلا بموقع مميز استلام2026

    East wing logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٧٠٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص آي فيلا روف في ماونتين فيو هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٥٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬٦٢٤٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر اي فبلا 190م بفيو لاندسكيب موقع مميز الان

    Bright logo image

3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    أي فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص سعر S-Villa للبيع في سراي شيا سعر 5.500.000!

    Realtors logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢٣٩ متر مربع

    ٢٣٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    أي فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا بجاردن للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Treasure Real estate logo image

3

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٥٠٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٤٬٨٧٢٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا استلام فوري للبيع في ماونتن فيو اي سيتي

    AK Circle logo image

4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٣٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن للبيع فيو مميز باقل سعر في الماركت

    Nile Real Estate logo image

4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي-فيلا أرضي للبيع في لاجون بارك – ماونتن فيو

    TREX logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٣١٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_للبيع اقل سعر تريبلكس برايم لوكيشن باميز فيو

    Gate real estate marketing logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    أي فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه - استلام فورى - موقع مميز- ماونتن فيو- متشطبة

    East wing logo image

3

    4

    ٢٧٨ متر مربع

    ٧٠٬١٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت متشطب للبيع فوكا باي – برايم لوكيشن

    TREX logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ٩٥ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف متشطبة للبيع بسعر لقطة في MV Hyde Park

    Sonic For Real-Estate logo image

3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز اي فيلا جاردن موقع فوق الممتاز بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٨٬٤١٨٬٧٨٠ جنيه

    للبيع | آي فيلا جاردن – ماونتن فيو 1.1 | موقع مميز

    Beltone logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٧٨٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة - اي فيلا جاردن 235م فيو مميز جدا

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٢٬٩٧٨ جنيه/متر مربع