بيوت و فلل 6 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 73

2,525 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيــلا رقم ١ علي النيل تشطيب كامل البيع بسعر خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٣٩٠ متر مربع

    ٦٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بأقل مقدم في كمباوند تاج سيتي

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٤١٥ متر مربع

    ٥٠٬٩٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلام فوري لفيلا بسعر مميز في كمبوند بالم هيلز

    Smart Step logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٦٠٥ متر مربع

    ٨٧٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري لقصر في مارينا بأقل سعر

    Apart Real estate logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    7+

    ٥٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٥٬٤٩٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Stand Alone للبيع 280م الساحل الشمالي

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    5

    ٦٨٣ متر مربع

    ٣٧٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع مميز في كمبوند مون ڤالي بالتجمع

    Chances Real Estate logo image

    مون فالي, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 4

    فيلا

    ١٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس للبيع - كومباوند بالم هيلز اسكندرية

    Next Estate logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    6

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ١٠٠٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بإطلالة بانورامية رائعة

    La Quinta logo image

    لاكوينتا هايتس, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    5

    ٢٧٧ متر مربع

    ٥٥٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٧٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخر للبيع –(الياسمين 4)تشطيب الترا سوبر لوكس

    Al Fanar Development and project management logo image

    شارع جعفر بن ابي طالب, الياسمين 4, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٦٤٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر استاندلون لقطه جدا متشطبه ف قلب التجمع الخامس

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٥٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا فاخرة بتقسيط على 3 سنوات

    La Quinta logo image

    لاكوينتا هايتس, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    5

    ٢٧٧ متر مربع

    ٥٥٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيلا 6غرف للبيع في جولف فيوز بالم هيلز

    Driven Properties logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ١٠٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر استاندلون لقطه جدا متشطبه ف قلب التجمع الخامس

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٥٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نادرة 5 غرف للبيع في Direction White

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٣٧٣ متر مربع

    ١٤٧٬٤٥٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر فيلا على اللاند سكيب

    Hefnawy Group logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٩٠٠ متر مربع

    ١٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بالقسط في كمبوند هايد بارك

    Falcon for Real Estate logo image

    كلاستر 3, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصلة قرب نادى جزيره ادفع1.700.000 اوكاش 16م

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٢٩٩ متر مربع

    ٥٬٦٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في فينشي مصر ايطاليا تقسيط 10س و بدون مقدم

    Property Hills  One logo image

    فينشي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٥٨ متر مربع

    ١٠٥٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول على الجولف للبيع فى هاسيندا باي

    Conquer Properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٣٥٤ متر مربع

    ٧٤٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى هايد بارك بفيو جاردن

    Conquer Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٤٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا فاخرة بنظام تقسيط مرن

    La Quinta logo image

    لاكوينتا هايتس, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    5

    ٢٧٧ متر مربع

    ٥٥٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 385م استلام فوري في نايا ويست-نيو زايد

    Selection Code logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٣٨٥ متر مربع

    ٧٧٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر استاندلون لقطه جدا متشطبه ف قلب التجمع الخامس

    ساحة الفيلا, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٥٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٤٬٥٨٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٤٨٤م للبيع بدون أوفر بمشروع ستيت لوکیشن مميز

    Allocate Real Estate logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٤٨٤ متر مربع

    ١٣٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع