بيوت و فلل 6 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 44

2,523 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٧١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كايرو فيستيفال سيتي بسعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٦١٧ متر مربع

    ١١٥٬٠٧٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ١١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقله Golf & lake View داخل ارقى مراحل

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    6

    ٦٦٠ متر مربع

    ١٧٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فيلا 6 غرف علي الجولف بأطلالة مفتوحة علي 8 س

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٤٢٣ متر مربع

    ١٤٨٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فاميلي فيلا 1850 متر وارض 1450 فيو واطلالة مميزة

    MD Signature logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ١٬٨٥٠ متر مربع

    ١٣٣٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٦٬٠٧٦٬٦٢٧ جنيه

    ستاندالون للبيع صف رابع بحر في سول - إعمار

    Aspire Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٦٠١ متر مربع

    ٢٤٣٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري موقع مميز للبيع PK1

    AK Circle logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٧٣٠ متر مربع

    ١٣٢٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا استلام فوري صف اول علي الجولف

    Inn Properties logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مودرن فيلا مستقلة 900 متر ارض 1370 متر

    MD Signature logo image

6

    7

    ٩٠٠ متر مربع

    ٢٢٩٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Type E1 فيلا كلاسيك 572م فيو مفتوح على لاند سكيب

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٧٢ متر مربع

    ٦١٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا مستقله للبيع في ميفيدا اعمار

    Fortune Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٩١ متر مربع

    ١٧٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله 6 غرف للبيع في ميفيدا التجمع الخامس

    Fortune Real Estate logo image

6

    6

    ٤٠٩ متر مربع

    ١٩٥٬٥٩٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا قصور نموذج B للبيع بمدينتي VG2 فيو جولف مباشر

    أبو ظبي العقارية logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    6

    ٦٣٠ متر مربع

    ٩٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 780 متر وارض 1380 متر تشطيب كامل

    MD Signature logo image

6

    7

    ٧٨٠ متر مربع

    ٢١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أخر فيلا 750م بهذا السعر- 6غرف-فيو لاجون ف هاسيندا

    Bright logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 505م-6غرف برايم لوكيشن ف سعادة وبأقل من سعرها

    Bright logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٠٥ متر مربع

    ٦٩٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 1050م في المعادي سرايات - تحفة معمارية

    Smart Home logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    6

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع في كمبوند هايد بارك كلستر 2

    Ninety Two logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا 650 متر بحري في فيليت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه للبيع في سولانا بمقدم 5% و بقسط 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا ايست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٦٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا للبيع صف اول على البحر بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ( لاجون فيو ) جاهزة للاستلام مع شاترز

    Realpals Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٢٨٢ متر مربع

    ٨٥٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف إكستنشن | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٥٦٦ متر مربع

    ٧٧٬٧٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية هايتس | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٤٥٨ متر مربع

    ٢٥٣٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٢٩١٬٦٠٦ جنيه

    فيلا نصف تشطيب بالتقسيط استلام سنة في سعادة

    I properties Real Estate Consultant logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٤٢٥ متر مربع

    ٥٤٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٦٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمارينا٥ فيلا اول صف عالبحر مباشرة موقع بانوراما

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٩١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع