بيوت و فلل 6 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 27

2,506 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله متشطبه للبيع في ميفيدا - اول استخدام

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٤٠٧ متر مربع

    ١٩٦٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بمقدم واقساط في كمبوند سوديك

    Crown Stone Realty logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٤٤٤ متر مربع

    ١٤٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ميجا للبيع في كمبوند جرينز – الشيخ زايد

    Home city real estate logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فيو مفتوح استلام فوري في مساحة كبيرة

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٤٦٨ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في قطامية هايتس بحمام سباحة كبير1100متر مربع

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون "قصر" للبيع في CFC - أوريانا Oriana

    Circle Realestate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٨٠٠ متر مربع

    ١٠٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون للبيع في CFC - أوريانا (Oriana)

    Circle Realestate logo image

6

    5

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص سعرممكن ل فيلا مستقلة 674م-6غرف ف بالم هيلز

    متصدر

    Bright logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٦٧٤ متر مربع

    ٥١٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلم فيلا فى ذا كراون بجانب بى اكس وجولف فيوز

    Property  Hills. logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7+

    ٤٠٦ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣١٬٧٧٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع سعادة التجمع الاول

    Aqarpedia For Resale logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ٦٣٬٥٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون استلام فوري بسعر مميز

    فلاورز بارك, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٤٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع سعادة التجمع الاول

    Aqarpedia For Resale logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ٥٧٥ متر مربع

    ٦٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون للبيع بأوريانا 3 موقع مميز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

6

    5

    ٦٨٢ متر مربع

    ١٢٤٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة مع كابينة صف أول على البحر

    Egypt Best Properties logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة مع كابينة صف أول على البحر

    Egypt Best Properties logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة صف اول علي الجولف - استلام فوري

    Inn Properties logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ١٬٣٠١ متر مربع

    ٨٥٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اكبر فيلا للبيع على البحيرات والجولف

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    6

    ٦٣٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبة بكامل في لوكيشن مميز

    Apart Real estate logo image

    قطامية كوست, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    6

    7

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢٢٤٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي استاند الون نموذج B

    Modern Homes realestate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    5

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كايرو فستيفال سيتي استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

6

    7

    ٥٨٥ متر مربع

    ١٤١٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن للبيع في فيليت بمساحة مميزة

    New Capital Home. logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٦٤٥ متر مربع

    ٢٠٩٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اميز قصر 1000م في تاج سيتي باتجاه بحري مباشر

    Property Misr logo image

6

    6

    ٤٤٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف إكستنشن | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٥٧١ متر مربع

    ٧٧٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٦٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بإطلالة مباشرة على البحر بمقدم 5% أزها

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٣٢٢ متر مربع

    ٢١٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله فوري متشطب للبيع فى كايرو فستيفال سيتي

    TREX logo image

6

    7

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع