دوبلكس 5 غرفة نوم للبيع في مصر

400 عقارات أخرى
  • 28

    دوبلكس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بلوكيشن مميز بتشطيب الترا سوبر لوكس خرافي

    Smart Home logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    5

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس روف 242م متشطب RTM فيو خيالي ع central park

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    5

    4

    ٢٤٢ متر مربع

    ٧٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تريبلکس للبيع في المنطقة الثانية – القاهرة الجديد

    Property Network logo image

    محور طلعت حرب, الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منطقه المسلسلات حدايق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطعه رقم 467 في مسلسل 3 المربع الذهبي حدايق اكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • لايف وايز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    5 غرفة

  • 10

    دوبلكس

    ٤٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في سوان ليك لوكيشن مميز

    KAMF logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٢٣ متر مربع

    ١٠٨٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري Duplex بتقسيمة مميزة Full Park View

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ٩٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاخر بإطلالة نيلية بانورامية 365 متر

    Susqual Management logo image

    شارع المنيل, المنيل, حي المنيل, القاهرة

    5

    5

    ٣٦٥ متر مربع

    ١٠٩٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تربليكس مميز استلام فوري أمام نيو جيزة/أقساط سنتين

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    لو جاردان, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    3

    ٢٩٢ متر مربع

    ٢٠٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن استلام فوري متشطبة في فيفث سكوير

    Z Investments For Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٨٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • سكاي كابيتال فيو

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Better House
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,R8

    5 غرفة

  • 14

    دوبلكس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس استلام فوري متشطب بالكامل التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

    الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس للبيع 550م إداري أو سكني قابل للتقسيم

    Masar Real Estate logo image

    شرق الاكاديمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع تطل على حديقة بالنزهة ارض الجولف

    Eastmark logo image

    شارع النزهه, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطعه رقم 467 في منطقه المربع الذهبي حدايق اكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس روف سوديك ايستاون 287

    Spade consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٨٧ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٢٠٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب كامل 5 غرف نوم وحديقة خاصة

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٨٥٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع علي شارع النوادي مباشرة - 360 م

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضي بجاردن للبيع في كايرو فيستيفال 5 غرف

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤٠٩ متر مربع

    ٩٧٬٧٩٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بواجهة بانورامية بحري – استلام فوري النرجس

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في موقع مميز في النرجس فيلات!

    New Avenue Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 22

    دوبلكس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للايجار والبيع بسرايات المعادي

    Al Nile Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    5

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ٥١٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مع بنتهاوس للبيع بويستاون سوديك بسعر مميز

    Guides Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٥٧ متر مربع

    ٦٠٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاضي للبيع في الحي الثاني في التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع 20, الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٨٬٦٣٤٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب بالكامل استلام فوري بسعر مش هيتكرر

    IRTKAZ logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٩٠ متر مربع

    ٢٢٬١٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بتسهيلات اجمل موقع دوبلكس الماظه باي ٤ غرف ماستر م

    Zein for real estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٢٨٢ متر مربع

    ٩٩٬٢٩٠ جنيه/متر مربع