شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 944

51,972 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فاميلي هاوس في موقع متميز بجنينه كبيره

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٧٩٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي حديقه كبيرة 250 متر متشطبة في ذا سكوير

    New Avenue Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري باقل سعر فقلب زايد القديمة شقة 215متر

    NABAJ logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوديك إيستاون الجولدن سكوير

    Masar Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 155م كاملة التشطيب بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٥٠٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بيتك الجديد بعيد عن الزحمة في فالوري

    Inspire Homes logo image

    فالور سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في شيراتون مصر الجديدة

    Held Real Estate logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للمعاينة اخر شقة متشطبة في بيراميدز هيلز

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٢٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل في دجلة تاورز فيو حمام سباحة دور 2 مميزة

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع الفوري شقة متشطبة بالتكييفات+المطبخ شيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل سعر بحري ريسيل متشطبة في بالم هيلز 171م

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٦٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دقيقه من اجورا مول ودقيقتين من سوديك ايست تاون

    Fam Egypt logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل في دجلة لاند مارك فيو خارجي وجهه مميزة

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٧ متر مربع

    ١٨٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لا تُعوّض في قلب مدينتي

    MA Ville logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل للبيع في Fifth Square – استلام فوري

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز لوكيشن اقل سعر شقة ريسيل في vye سوديك 3غرف

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٣٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية شقة للبيع هايد بارك جاهزة للسكن

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٥٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عنوان للذوق الرفيع – شقة فاخرة بإطلالة مفتوحة

    MA Ville logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في كريستال على الشارع

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري فى كمبوند باتيو اورو التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ١٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو الاهرامات فى صن كابيتل دقائق من المتحف

    Property Hills VIP logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في مدينتي استلام خلال 6 شهور ارضي بحديقة 106-60 G

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٦٥٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بقسط 10 سنوات في الشيخ زايد جنب الربوة

    Property  Hills. logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 200م الحي الثالث- المجاوره الثالثه

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الحي الثالث, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع