شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 939

51,972 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك ڤيو بحرى على جاردن مدفوع أول 3 أقساط

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف نوم للبيع باطلاله رائعه على النيل

    Guides Real Estate logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٢٦٠٬٧٢٧ جنيه

    آخر شقة متاحة للبيع في ميفيدا بنظام التقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٠٬٨٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف زايد الجديده تشطيب كامل، مقدم 800 ألف

    Selection Code logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه قسط شهري 19الف فقط مقدم200 الف 7.4م كاش

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٬٢٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع متميز في Sarai القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 140م , السرايا,

    Wealth Platinum logo image

    طريق الجيش, السرايا, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف نوم للبيع باطلاله رائعه جدا على النيل

    Guides Real Estate logo image

    شارع عزيز اباظه, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٢٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع مميز في زايد بنظام التقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٢١٬٥٠٠ جنيه

    بسعر خاص-أتملك وحدة بجاردن بمقدم أقل 1M سداد5سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    for sale apartment finished in old zayed by madar

    Selection Code logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع متشطبة ومجهزة ف سوديك ايست

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع مع فالريا باكتوبر استلام فوري

    Selection Code logo image

    فيلاريا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٣١٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيفث سكوير: رفاهية السكن في قلب التجمع الخامس

    Selection Code logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري أمام الأهرامات بقسط 8 سنوات

    Selection Code logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه قسط شهري 19الف فقط مقدم200 الف 7.4م كاش

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٬٢٧٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فوري متشطبة بافضل مشروع في الشيخ زايد الجديدة

    Selection Code logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك شقه فى زيد بالسعر القديم استلام فورى

    Egypt Best Properties logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة بـ إيفر ويست استلام سنة بخصم كاش

    Selection Code logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Apartments for sale Lowest DP in Old Zayed

    Egypt Best Properties logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في هايد بارك بموقع مميز

    Selection Code logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٧٨٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية بإطلالة مفتوحة مع حديقة في بارك فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك فيو هاب تاون, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض مميز في ستون ريزيدنس شقة جاهزة للسكن بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 675ألف شقه للبيع استلام قريب القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٦٩٬٥٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 188م بـ Terrace زايد: استلام قريب وقسط 6 سنين

    Selection Code logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٤٨٬٤٠٤ جنيه/متر مربع