شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 911

51,972 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ٣٬٣٧١٬٢٥٠ جنيه

    أستلم شقتك فوري 155م-3غرف مقدم 1,180,000 بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢١٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ريسيل دابل فيو استلام فوري 3 غرف .

    Coldwell Banker Wealth logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٦١٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠١١٬٨٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة بالكامل في زايد الجديدة بأقل سعر

    Crown Stone Realty logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٧٢٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة الرحاب 119متر بالمرحلة السابعة

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١١٩ متر مربع

    ٥٢٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    مقدم ٥٠٪ شقة استلام فوري في بيت الوطن الاساسي

    Green City for real estate logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف باكبرحديقه خاصه تشطيب الترا سوبر لوكس

    Gaby's Homes logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    المنطقه الرابعه عمارات شقه واجهه اماميه نص تشطيب

    galaxy house real estate logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الرابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هايد بارك-شقة 207م للبيع فيو لاندسكيب بموقع مميز

    YaKan Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٥٣٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري فيو الاهرامات بخصم 40% لسرعه البيع

    Summit Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف للبيع مع ايجي جاب بالعاصمه بتقسيط ع12سنة

    Roots Real Estate logo image

    الجزر, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٢٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الخمايل ارضي بجاردن مفروشه بالكامل

    Element logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٣٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٩٨٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 0% شقة في سولاي بالقرب من الجامعة الامريكية

    Adviser Real Estate logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٥٣٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 131متر بسعر الطرح من هايد بارك في قلب 6 أكتوبر

    Property  Hills. logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3نوم علي طريق السويس بأقل سعر وبتقسيط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند ايلاف, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه أماميه 225م الحي السابع الترا سوبر لوكس دور 2

    galaxy house real estate logo image

    شارع 700, المجاورة الاولي, الحي السابع, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 131متر بسعر الطرح من هايد بارك في قلب 6 أكتوبر

    Property  Hills. logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٢٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – سراي S2 بأقل سعر وموقع مميز

    Laucienda For Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٧٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٨٠م نص تشطيب واجهه أماميه منطقه ثامنه دور 4

    galaxy house real estate logo image

    المجاورة الثالثة, المنطقة الثامنة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٨٢٥٬٢٠٠ جنيه

    من المالك لسرعة البيع شقة في Lake View التجمع

    views investment logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٩٥٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم شقتك الان متشطبه بالمقصد R3 بقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لفتره محدوده 3 غرف بالمطبخ والتكييفات

    Gaby's Homes logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في زد وست اقل سعر في الماركت

    I-Move logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٢٬٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنص السعر متشطبة استلام فوري ريسيل من لافيستا

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٦١٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣٧٦٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 0% شقة في سولاي بالقرب من الجامعة الامريكية

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٥٢٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع مميز جدا اقساط كمبوند اويست تولوا

    I-Move logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٩٬٤١١ جنيه/متر مربع