شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 909

51,972 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع بإطلالة مفتوحه و بقسط يصل 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٩٢٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع استلام فوري-موقع مميز-اطلاله فاخره

    Egypt Best Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٨٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه فاخره بأقل سعر و بقسط يصل 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٧٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في إيستاون – جاردن خاصة – موقع مميز

    New Capital Home. logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    جاردن دوبلكس ريسيل259م²متشطب+التكييفات+المطبخ فوري

    Evergreen Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٩ متر مربع

    ٤٣٬٥٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 181 متر علي فيو ليك مقدم و اقساط

    SKEEP logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٠٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 250م بمدخل خاص في المهندسين

    Good Deals logo image

    شارع عدن, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه فاخهر للبيع-موقع مميز-اطلاله فاخره-3غرف

    Egypt Best Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة استلام فوري بأفضل سعر في الشيخ زايد

    Crown Stone Realty logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فى قلب الشيخ زايد 162م استلام فوري فيو مميز

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٦٠٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٩٩٬٦٥٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز في Nile Boulevard New Cairo

    Aqarpedia For Resale logo image

    نايل بوليفارد, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٢٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أقل من سعر السوق في باتيو أورو جاهزة للسكن

    Do estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية مميزة – شقة للبيع في ZED El Sheikh

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: شقة مميزة بفيو مباشر على البحيرة في ليك فيو

    SKEEP logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٦٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري-موقع مميز-اطلاله بانوراميه

    Egypt Best Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٧٢٨٬٢٦٥ جنيه

    دوبلكس + جاردن ابراج زد استلام فوري متشطب بالتكيف

    Evergreen Properties logo image

3

    4

    ٢١٣ متر مربع

    ٥٥٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف مطله على البحر مع خطة تقسيط حتى 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٨٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة بقسط شهري 30الف علي 12سنه في ونتر بارك العاصمة

    Adviser Real Estate logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Hyde Park New Cairo تشطيب كامل

    Aqarpedia For Resale logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٧٬٢٨٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة للبيع دايركت على المسبح و استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١١٦٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٢٢٬٣٠٠ جنيه

    مقدم ١٥٪‏ شقة ارضي بجاردن استلام فوري - جرين سيتي

    Green City for real estate logo image

    جرين سيتي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٦٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بقسط شهري 33الف علي 12سنه في ونتر بارك العاصمة

    Adviser Real Estate logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬١٠٦٬٢٩٣ جنيه

    شقة فى زيد ويست بحديقة خاصة للبيع باقساط حتى 2031

    Master Mind Real Estate Services logo image

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧١٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في ايستاون – لقطة

    Gaby's Homes logo image

3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ١٠٠٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة حقيقية لامتلاك شقة بتشطيب فندقي فاخرموقع مميز

    A 2 Z Real Estate logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    1

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٧٬٥٥٢ جنيه/متر مربع