شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 797

51,478 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بأفضل مراحل مدينتي بتشطيب خاص بالـ B8

    Darak Madinaty logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بقسط شهري 16.5 الف بمقدم 450 الف في سراي

    Adviser Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٣٦٦٬٣٣٩ جنيه

    شقة أرضي تشطيب كامل ٣ غرف بحديقة خاصة في باديا

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٩٩٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بقسط شهري 16.5 الف بمقدم 450 الف في سراي

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٦٩٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٣٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف برايم لوكيشن فيو بحري مميز بجوار مدينتي

    Impact Investments logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٤٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بقسط شهري 16.5 الف بمقدم 450 الف في سراي

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 215م جاهزة أقل من سعر الماركت صف اول لاجون قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٧٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٥٣٣٬٤٠٠ جنيه

    شقه بفيو لاندسكيب متشطبه بالمطبخ عند مداخل هايبرا

    Property Group logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ١٠٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه فاخره للبيع-موقع مميز-اطلاله بانوراميه

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة \للبيع\كمبوند ICON Gardens

    ERA Real Estate Egypt logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٦٢٬٠٠٠ جنيه

    157م فيو مفتوح ومميز قسط ربع سنوي 90K لمدة 120 شهر

    Promax Property Investors logo image

    أشجار هايتس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٢٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره ب سعر مميز و قسط يصل ل 8 سنين ب فيو رائع

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جنة أكتوبر 140م استلام فوري

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بفيو بحري صريح بأقل سعر في اللاتيني قسط

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه اقل من سعر السوق جاردن فيو استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٤٩٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةفاخرة للبيع في Acasa – فيو جاردن بسعر مغرى

    أكاسا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 198م سموحة - فالوري النقل و الهندسة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    فالور سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170 متر ب بالم باركس ب اقل سعر في الماركت

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٤٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٣٥٬٩٩٣ جنيه

    شقة فى زيد ويست للبيع باقساط حتى 2031، واجهة بحرى

    Master Mind Real Estate Services logo image

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٥٥ متر مربع

    ٧١٬١٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في كمبوند او و يست امام مول مصر

    Crown Stone Realty logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للاستلام الفوري جاهز للسكن بتشطيب كامل بسعر خاص

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه اقل من سعر السوق في تاج سيتي استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٠٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف أستلام فوري و بدون مقدم بالبوسكو بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٩٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بقسط شهري 16.5 الف بمقدم 450 الف في سراي

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٧٠٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقتك بفيو لاند سكيب بأقل سعر في التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع