شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 786

51,478 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع + بجاردن250م بمدخل خاص علي طريق السويس

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٣٤٧٬٠٠٠ جنيه

    منزل شبه مكتمل مكون من 3 غرف نوم، جاهز للسكن،

    Crafters Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٨٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تلات غرف استلام فوري متشطبه بالكامل

    Crafters Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٧٠٧٬٧٢٠ جنيه

    شقة 3 غرف | تشطيب كامل | وايت فيلاز

    Good Vibe Homes logo image

    وايت فيلاس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٨٨٬٢٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف في الشيخ زايد استلام شهور محور 26 يوليو

    Falcon for Real Estate logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٦٣٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٣٢٬٨٧٨ جنيه

    شقه للبيع بأقل مقدم في مستقبل سيتي فالدا فيليدج

    New Avenue Real Estate logo image

    فالدا فيلدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فوري للبيع في الباتيو برايم فيو - بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٧٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك قريبه من ميفيدا

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٦١٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كمبوند سراي المستقبل سيتي 0% مقدم

    Adviser Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٧٣٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للبيع بسعر ميز الرحاب2

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١١٩ متر مربع

    ٤٦٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 171م متشطبة للبيع في بالم هيلز بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٣٥٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 208 م للبيع في كمپوند جولز. تسليم فوري

    Real Vision logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٤٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط شقه 160م² تشطيب سوبر لوكس استلام فوري

    متصدر

    Foton Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة بالكامل في سوديك ايست علي10 سنين

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٣ متر مربع

    ٦٧٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 316م سموحة - (انطونيادس سيتي).

    Coldwell Banker Platinum logo image

    كمبوند انطونيادس, النزهة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٣١٦ متر مربع

    ٤٧٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في واحدة من أرقى مناطق التجمع الاول

    Smart Location Group logo image

    المنطقة د, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٣ جنيه

    شقه بااشتراك النادي استلام فوري للبيع بااقل سعر

    Momentum logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة في زد ويست كورنر برايم لوكيشن

    Gate real estate marketing logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٧٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في إيفوار - الشيخ زايد - الجيزة
    1

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 138 م للبيع – كمبوند إيفوار ويست_ الشيخ زايد

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي السابع – الشيخ زايد مساحة 185م

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    شارع الحكمة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣١٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في ماونتن فيو اي سيتي موقع مميز

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة للبيع 277متر تشطيب فاخر في او ويست

    Property  Hills. logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٧ متر مربع

    ١٨٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٦١٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف جاهزة للسكن بجوار هايد بارك قسط 5 سنين

    Roots Real Estate logo image

    سنشري سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٥١٬٤٩٦ جنيه/متر مربع