شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 730

51,478 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٣١٬١٠٥ جنيه

    شقة كورنر - باقساط فى سراى اقل مقدم

    New Avenue Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٩٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الان في مدينه نصر

    Creative Real Estate logo image

    شارع الدكتور حسن الشريف, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ٢٤٬٥٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200م للبيع في الباتيو اورو بالتقسيط وموقع مميز

    Z Investments For Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الماركت شقه تشطيب راقي بأرقي موقع

    Square real estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٦١٣٬٣٠٠ جنيه

    شقه اقل من سعر السوق نصف تشطيب بموقع مميز

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بجاردن بمقدم1.85 مليون امام مطار القاهره

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ١١٬١٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس أول سكنفي المعادي أسانسير وجراج

    Susqual Management logo image

    شارع المهندس شوقي عبد المنعم, اللاسلكي, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه كاش بسعر لقطه في ارقي مراحل مدينتي- B1 (

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب خدمات فندقيه ب موقع مميز باقساط تصل ل 12 سنه

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٩٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري خطوات من طريق السويس المتميز بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 174م للبيع في الباتيو اورو في التجمع باقل مقدم

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٩٩٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف الشروق امام مدينتي ع طريق السويس متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٥٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في إلباتيو أورو - لافيستا

    Beltone logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 147م في كمبوند إل بوسكو بسعر لقطه

    Creative Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٤٬٠١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في زهراء المعادي قدام نادي وادي دجلة

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٦٨م بموقع مميز في الباتيو أورو استلام فوري

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٩٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن في موقع راقي داخل Hyde Park

    Catchers investment logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٢٧٬٣٣٠ جنيه

    شقة كورنر اقل مقدم واقساط - موقع مميز فى سراى

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٨٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في دجلة لاندمارك في مدينة نصر ريسيل 3 غ

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢١٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في دجلة لاند مارك في مدينه نصر ريسيل 3 غ

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٠٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بالتكييفات+المطبخ+الجراج بفيو لاندسكيب

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٦٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة استلام فوري 166 باقل سعر في زد ايست

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٩٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٦٣٧٬٥٠٠ جنيه

    فرصة أقل سعر شقة 196 متر استلام فوري في بادية

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٢٨٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٤٠٬٥٠٠ جنيه

    شقة أمامي 169م-3غرف فقط مقدم M1,035,125 سداد5سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    الحي الثالث, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع