شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 711

51,478 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٣٬٧٩٢٬٥٠٠ جنيه

    إمتلك شقة 151م في المقصد بأقل سعر وفيو لاندسكيب

    Onyx for real estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٢٥٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل اقل سعر ماركت في باديه بالم هيلز

    RE/MAX Everest logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 195م متشطبه بالكامل مع تكمله اقساط حتى 2028

    Gaby's Homes logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بجاردن للبيع بمدينتي B1 | نموذج 300

    Top Cairo Real Estate logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٥٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سوبر لوكس بدجلة بالمعادي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع 250, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لعشاق المساحات الواسعه ٢٣٠م للبيع في مدينة الرحاب

    Makka Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125م فيو فيلا قسط على 24 شهر

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٩٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بحديقة في الشيخ زايد داخل بالم هيلز

    Inn Properties logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ١٢٦٬١٨٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو بانوراما السنترال بارك فى مدينتى261 متر البى1

    A 2 Z Real Estate logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٦١ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٤٦٣٬٣٠٠ جنيه

    إمتلك شقة 145م بمكان مميز وسعر لقطة في المقصد بارك

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٦٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية للبيع في الرحاب شقة مميزة بمساحة 162م

    Makka Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ذا ادريس 134م بالمطبخ والتكييفات بسl

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٦٣٦٬٠٢٣ جنيه

    إمتلك شقة 157م بسعر لقطة وفيو مميز في المقصد بارك

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٦٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٢٥٬٩٦٦ جنيه

    إمتلك شقة 153م بأقل سعر وفيو لاندسكيب في المقصد

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٣٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٨٦٢٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة في سافاير ريزيدنس، سيتي جيت

    Property Network logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٩٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬١٥١٬٧١١ جنيه

    شقة 151م بفيو مميز وسعر لقطة في كمبوند المقصد

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٢٠٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واجهة 140م دور اول سوبر لوكس بجوار شارع الجيش

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينتي B1 | نموذج 300 تشطيب خاص

    Top Cairo Real Estate logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة روعة استلام فوري ناصية بانوراما النرجس الجديدة

    -رواسي للاستثمار العقاري- logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 156م للبيع متشطبة بالكامل - فيو مفتوح

    Brick Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٥٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    (177متر)بخصم مميز تشطيب راقي بفيو مفتوح على الجولف

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٦٬٧٧٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٩٥٨٬٥٨٥ جنيه

    شقة لقطة 152م بأفضل فيو لاندسكيب في المقصد بارك

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ١٢٬٨٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | سراي | أرضي بحديقة | 3 غرف استلام 2027

    Property Network logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٤٢٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات تطل على الجولف اقساط 10 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٩١٬٣٢٩ جنيه/متر مربع