شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 650

51,972 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٧٬٣٨٩٬٠٠٠ جنيه

    استلام في خلال سنة ونص وبالتقسيط علي 12 سنة

    Egypt Best Properties logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ف كيلوباترا سكوير ع محور 26 بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٧ متر مربع

    ٧٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٢٣١٬٥٨٤ جنيه

    شقة متشطبه استلام فوري من سوديك في زايد الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٦٬٨١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند ازاد

    Gold Routes logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٩٠٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٤٬٩٠٤٬٨٥٢ جنيه

    شقة متشطبه للبيع في سوان ليك ويست بخصم ٥٠٪

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٤٬٥٢٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٩٬٤٨٠٬٥١٢ جنيه

    شقة متشطبه للبيع في كايرو فستيفال سيتي استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٧٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع استلام فوري في كمباوند سراي 182م

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٠٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ستون ريزيدنس – فيو على حمام السباحه

    Aqarpedia For Resale logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬١٤٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز للغاية فيو مفتوح علي لاجون

    متصدر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لدواعي السفر شقة في ليك فيو ثلاثة غرف ب 7مليون

    Amlak akareya logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٧٨٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لمحبى التميز شقه للبيع خلف طيبه مول بسعر لقطه

    Elnada logo image

    شارع انور المفتي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن تطل على نافورة أمامية

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٣٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أرضي 170م بفيو مفتوح بيت الوطن التجمع

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون فيلا 233م بحديقه 110م بخصم 50% وتقسيط 60 شهر

    Promax Property Investors logo image

    بارك فالي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٥٥٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أي-فيلا جاردن في ماونتن فيو أكتوبر بارك ع النافورة

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٣ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣٨٩٬٠٠٠ جنيه

    استلام في خلال سنة ونص وبالتقسيط علي 12 سنة

    Egypt Best Properties logo image

    سيينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبة بالكامل وبالتقسيط علي 5 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٠١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع بحدائق العاصمه فيو مفتوح

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬١٤٦٬١٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جاردن ليك – هايد بارك

    Property Network logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٩١٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع دابل فيو في كمباوند سراي – مرحلة Elan

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٤٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف متشطبه بالتكيفات اقرب استلام

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ١٢١٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه بحديقه خاصه متشطبه بالكامل فوري

    Assets Real Estate Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى كمبوند الخمائل فيو لاند سكيب تكملة اقساط

    Core Real Estate Development logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري جاهزة للسكن تشطيب كامل في أدرس ايست

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة اول سكن - تشطيب فاخر - اقل من سعر السوق

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع