شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 644

51,972 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بخدمات فندقية مميزة فشقتك جنب الربوة ف زايد

    NABAJ logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بخدمات فندقية مميزة فشقتك جنب الربوة ف زايد

    NABAJ logo image

    فيا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بيتا جرينز مستقبل سيتي استلام فوري تقسيط

    BETA EGYPT logo image

    في الشرق, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٩٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بخدمات فندقية مميزة فشقتك جنب الربوة ف زايد

    NABAJ logo image

    جينوفا, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٥٬٩٨٧٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد 5% وقسط على 96 شهر في 170م تشطيب سوبر لوكس

    Promax Property Investors logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٤٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م في تاج سيتي استلام فوري تشطيب كامل

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بخدمات فندقية مميزة فشقتك جنب الربوة ف زايد

    NABAJ logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٣٨٬٢٧٩ جنيه

    شقة علي اقساط حتى 2031 متشطبة بالكامل بالتكييفات

    Master Mind Real Estate Services logo image

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣٣٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بخدمات فندقية مميزة فشقتك جنب الربوة ف زايد

    NABAJ logo image

    ايليت ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بخدمات فندقية مميزة فشقتك جنب الربوة ف زايد

    NABAJ logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن للبيع - ماونتن فيو إم في بارك

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بخدمات فندقية مميزة فشقتك جنب الربوة ف زايد

    NABAJ logo image

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بخدمات فندقية مميزة فشقتك جنب الربوة ف زايد

    NABAJ logo image

    الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بخدمات فندقية مميزة فشقتك جنب الربوة ف زايد

    NABAJ logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بخدمات فندقية مميزة فشقتك جنب الربوة ف زايد

    NABAJ logo image

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بخدمات فندقية مميزة فشقتك جنب الربوة ف زايد

    NABAJ logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بخدمات فندقية مميزة فشقتك جنب الربوة ف زايد

    NABAJ logo image

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بخدمات فندقية مميزة فشقتك جنب الربوة ف زايد

    NABAJ logo image

    جرين ريزيدنس 1, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بخدمات فندقية مميزة فشقتك جنب الربوة ف زايد

    NABAJ logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بخدمات فندقية مميزة فشقتك جنب الربوة ف زايد

    NABAJ logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بخدمات فندقية مميزة فشقتك جنب الربوة ف زايد

    NABAJ logo image

    الكرما 2, الحي الخامس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بخدمات فندقية مميزة فشقتك جنب الربوة ف زايد

    NABAJ logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي مرتفع بحديقه ٧٥ متر في زايد هايتس

    RE/MAX Al Mohager logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بخدمات فندقية مميزة فشقتك جنب الربوة ف زايد

    NABAJ logo image

    بوابة النعيم, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بخدمات فندقية مميزة فشقتك جنب الربوة ف زايد

    NABAJ logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع