شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1989

52,363 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220 م , ستانلي ,

    Wealth Platinum logo image

    شارع عبد الحميد العبادي, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٢٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 207م للبيع – 3 غرف – كمبوند أوكارديا العبور

    The Icon Real Estate logo image

    اوكاريدا, الاسكان العائلي, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٢٥٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 207م للبيع – 3 غرف – كمبوند أوكارديا العبور

    The Icon Real Estate logo image

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٢٥٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٣٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف للبيع بكمبوند أوكارديا العبور قسط ٦ سنوا

    The Icon Real Estate logo image

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٢٤٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220م تفرعات شارع البطل احمد عبد العزيز

    Property insider logo image

    شارع البطل احمد عبد العزيز, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي المتميز بدر قسط علي 4 سنوات 165م

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    يراميدز هايتس ٣ غرف بحديقة ومدخل خاص

    AMAKEN Misr logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٧٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135 م جناكليس (ش مرتضي)

    RE/MAX Avalon logo image

    جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سبورتنج (170م) خطوات للبحر .

    شارع الاقصر, كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى زهراء المعادى بجوار نادى وادى دجلة

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٦٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 م ابوقير الرئيسي (فيو البحر مباشرة)

    Next Estate logo image

    طريق الاسكندريه ابوقير-طوسون, الناصرية ( الكوبانية الانجليزية ), حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيراميدز هيلز | شقة ٢٦٠م² بحديقة • ٣ ماستر

    AMAKEN Misr logo image

3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – محرم بك

    New Home for Realestate logo image

    شارع قنال المحمودية البحرى, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 140 متر سبورتنج فيو بحر

    Next Estate logo image

    ميدان الكورنيش, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح تشطيب مميز شامل دواليب المطبخ

    Remax Professional. logo image

    شارع شعراوي, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة 160 متر بجوار بادية بالم هيلز

    ملكي للاستثمار العقاري logo image

    اب تاون اكتوبر الجديدة, مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170 م وابور المياة (ش جلال الدسوقي)

    RE/MAX Avalon logo image

    وابور المياة, حي وسط, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع بكمبوند أوكارديا العبور قسط 6 سنة

    The Icon Real Estate logo image

    اوكاريدا, الاسكان العائلي, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٢٤٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سبورتنج (185م) شارع الاقصر .

    شارع الاقصر, كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140 م سبورتنج (متفرع من البحر)

    RE/MAX Avalon logo image

    سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 156م سموحة ( ش كمال الدين صلاح )

    Inspire Homes logo image

    شارع كمال الدين صلاح, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٥٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برايم لوكشين استلام فوري في الباتيو 7 la vista

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالحي المتميز بدر بأقل مقدم يبدأ من 35%

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٬٥٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بجوار بادية بالم هيلز اكتوبر الجديدة

    ملكي للاستثمار العقاري logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٣٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر متر تسهيلات في السداد استلام سنة

    Remax Professional. logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٣٩٬٤٠٢ جنيه/متر مربع