شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1959

52,363 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٢٬٨٣٩٬٢٠٠ جنيه

    امتلك شقتك عند جاردينيا سيتي بمقدم50% و بتسهيلات

    اشتري بيتك logo image

    حاره الامل, عزبة الهجانة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 180م وجهه فورى فيو مفتوح كمبوند كريستال بلازا

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125 م جناكليس (خطوات من ش ابو قير)

    Next Estate logo image

    شارع ذو الفقار, جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٥٠٣٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فى بدر بالحى المتميز بجوار منطقة الخدمات

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه من بالم هيلز بمقدم400الف اقساط 12سنه

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة فاخرة للبيع بالجراج فى شارع أسماء فهمي

    Commission Real Estate logo image

    شارع اسماء فهمي, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أول سكن قرب شارع النيل 165م في تفرعات د محمد شاهي

    شركه الحبشى للاستثمار العقارى logo image

    شارع الدكتور محمد شاهين, العجوزة, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في التجمع الخامس الحي الرابع

    Q VISION logo image

    الشارع الرابع, الحي الرابع, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٤٩٬٠٠٠ جنيه

    أول سكن قرب شارع النيل 158م في تفرعات د محمد شاهي

    شركه الحبشى للاستثمار العقارى logo image

    شارع الدكتور محمد شاهين, العجوزة, الجيزة

    3

    1

    ١٥٨ متر مربع

    ١٩٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في الهضبه الوسطي

    Q VISION logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بجوار أركان شيخ زايد بمقدم 0% قسط يصل 96 شهر

    Crown Developments logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك فى الشيخ زايد بمقدم 0% قسط يصل 96 شهر

    Crown Developments logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه159م3غرف3حمام استلام فوري شامل الصيانه والجراج

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٢٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180 م السيوف (ش جميلة ابو حريد)

    RE/MAX Avalon logo image

    السيوف, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 115 م سبورتنج ( بحر مباشر )

    Next Estate logo image

    ميدان الكورنيش, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٣٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٨٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زهراء المعادي استلام فوري

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٤٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زهراء المعادي برايم لوكيشن

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٩٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحه كبيره شقه سوبر لوكس احمد فخري الرئيسي \\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع احمد فخري, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في دمياط الجديدة فيو مباشر للبحر قسط سنتين

    توليب, بيت الوطن, دمياط الجديدة, دمياط

    3

    2

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٦٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع كاملة التشطيب بسعر مناسب للجادين

    ElGammal real estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٤٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه168م3غرف3حمام تشطيب سوبر لوكس استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175م سابا باشا ( ش خليل مطران )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع خليل مطران, سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية لامتلاك شقة مميزة في عمارات النرجس

    Better Estate Investment logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بلومفيلدز مستقبل سيتي

    Smart Assets Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٤٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 270 متر في سابا باشا بڤيو قصر المرغني

    Jewar Real Estate. logo image

    طريق الحرية, سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع