شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1948

52,363 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 152م , سموحه

    Wealth Platinum logo image

    شارع توت عنخ امون, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٩٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل استلام فوري و تقسيط 5 سنوات في Vye New Zayed

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧١٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر بجوار حي الوحه ومحور المشير

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٢٢٬٥٥٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر بجوار حي الوحه ومحورالمشير

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ١٨٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 250 م _ سابا باشا _ بجوار قصر المرغني

    BABEL Real Estate logo image

    سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر بجوار حي الوحه ومحور المشير

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٢٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتراس بأقل سعر في التجمع جاهزة للمعاينة قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٤٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 115 م سيدي بشر (ش جمال عبد الناصر)

    RE/MAX Avalon logo image

    سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل 144م فى دجله لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٨٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل استلام فوري و تقسيط 5 سنوات في Vye New Zayed

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧١٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه168م 3غرف3حمام مطبخ ريسيبشن تشطيب سوبرلوكس

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في كمباوند بافاريا بفيو مفتوح

    MRG Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Your rooftop apartment in Crystal Plaza on Maadi

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – الابراهيميه (شارع جواد حسني)

    New Home for Realestate logo image

    شارع الشهيد جواد حسني, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 م سموحه (سكاي لاين)

    RE/MAX Avalon logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر بجوار حي الوحه ومحور المشير

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ١٧٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 150 متر تقسمه مربعه في اميز مشروع علي الدائري

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه135 متر سوبر لوكس في اميز مشروع علي الدائري

    MRG Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 152م للبيع وجهه فى ريحانه افينيو

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م كفر عبده - سكينة بنت الحسين

    B-connect Real Estate logo image

    شارع مسجد مصطفي كامل, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٤٠٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحدائق الاهرام شقه 130م البوابه التالته حورس

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة - منقرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200 متر مربعه في اميز مشروع علي دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر بجوار حي الوحه ومحور المشير

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ١٩٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165 م بولكلي (ش ونجت)

    RE/MAX Avalon logo image

    بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175 م سموحه (مروج)

    RE/MAX Avalon logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع