شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1945

52,363 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الهضبه الوسطي

    Q VISION logo image

    طريق المقطم القطاميه, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٦٦٬٠٠٠ جنيه

    الشيخ زايد كمبوند اوري شقه157م مقدم10% قسط10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165 م جناكليس (ش عمر المختار)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع عمر المختار, جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٧٦١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالحى المتمبز بدر بمقدمة 35% فقط

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٬١٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٠٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة العمر بالحى المتميز بدر بجوار منطقة خدمات كملة

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٧٥٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالحى المتميز بدر تسليم 2027

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    الشيخ زايد كمبوند اوري شقه 160م مقدم10% قسط10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة على طريق الاسماعلية بالقرب من محطة القطر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٢٨٬٠٠٠ جنيه

    الشيخ زايد كمبوند اوري شقه156م مقدم10% قسط10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٤٢٬٠٠٠ جنيه

    الشيخ زايد كمبوند اوري شقه159م مقدم10% قسط10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    الشيخ زايد كمبوند اوري شقه160م مقدم10% قسط10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في شارع الخليفه الامير - الحديقة الدولية - الحي السابع - مدينة نصر - القاهرة
    1

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع موقع وفيو متميز بسعر مناسب للجادين

    ElGammal real estate logo image

    شارع الخليفه الامير, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٩٧ متر مربع

    ٣٤٬٠١٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 177 م (صواري - السعودية المصرية)

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٥٣٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٣٥٬٥٠٠ جنيه

    بسعر التكلفة الاتحاد ملاك شقة أرضى بجاردن 168م

    sherwoods property logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٦٨ متر مربع

    ١٤٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ابراج بدر

    Q VISION logo image

    دارنا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٥٠٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالحى المتميز بدر بقسط على 4 سنوات

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالحى المتميز بدر بالتقسيط على 4 سنوات

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - سيدي بشر - شارع العيسوي

    New Home for Realestate logo image

    شارع محمود العيسوي, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    الشيخ زايد كمبوند اوري شقه155م مقدم10% قسط10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٤٬٠٠٠ جنيه

    الشيخ زايد كمبوند اوري شقه158م مقدم10% قسط10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    187م ريسيل الاقل سعرا بحري فيو مميز فكمبوند تيراس

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٢٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130 متر متشطبة استلام فوري للبيع في كيان زايد

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الريسبشن و الغرف فيو مفتوح غرفه ماستر

    Remax Professional. logo image

    سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٦٬٠٠٠ جنيه

    الشيخ زايد كمبوند اوري شقه137م مقدم10% قسط10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٥٢٬٠٠٠ جنيه

    الشيخ زايد كمبوند اوري شقه154م مقدم10% قسط10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع