شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1943

52,363 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٤٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بمقدم 0%دقائق من هايبر وان شيخ زايد قسط 96شهر

    Crown Developments logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المعادي شارع النصر

    Q VISION logo image

    شارع النصر, اللاسلكي, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬١٥١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بالحى المتميز بدر تطل على محطة القطار

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٩٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بمقدم0 % بجوار اركان مول شيخ زايد قسط يصل 96ش

    Crown Developments logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بمقدم 0% في الشيخ زايد قسط يصل 96 شهر

    Crown Developments logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بدريم لاند بمشروع روزفيل 158م نصف تشطيب

    Empire Real Estate Agency logo image

    دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٩٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالحى المتميز بدر بجوار مناطقة الخدمات

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٧٠٩٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بالحى المتميز بدر بجوار هايبر وان

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٧٦٧٬٣٠٠ جنيه

    منزلك الجديد المطل على البحر في CLAN، مجاويش

    Homes Bay logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٣٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٧٠٧٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بالحى المتميز بدر على المحطة القطار

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٬٦٦٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق الاهرام شقه 120م ارضي حديقة حرف ال

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة القديمة - حورس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه120م_تشطيب كامل_شارع الحجاز الرئيسي_بمقدم35%

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٦٠٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة العمر بالحى المتميز بدر بجوار مول مصر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند اشجار دارنا زهراء المعادي

    Q VISION logo image

    أشجار دارنا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بالحى المتميز بدر بافضل فيو بمقدمة 35%فقط

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170م سموحة - ش الريادة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    شارع مدرسة الريادة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣١٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    120م تشطيب كامل_طريق الحجاز الرئيسي_تقسيط 36 شهر

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٧٠٣٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بالحى المتميز بدر على جاردن باطول فترى سداد

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٬٠١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٥١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بالحى المتميز بدر بقسط على 4 سنوات

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٥٠٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بالحى المتميز بدر امام العاصمة الادارية

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١١٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المقطم شارع 9

    Q VISION logo image

    شارع مساكن المقطم, الهضبة العليا, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٤٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في زهراء المعادي شارع الرقابه الاداريه

    Q VISION logo image

    شارع الخمسين, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المقطم الهضبه العليا

    Q VISION logo image

    شارع 9, الهضبة العليا, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٧٦٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بالحى المتميز بدر بجوار مول مصر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع الشيخ زايد

    Like view logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع