شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1895

52,363 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – كمبوند حدائق المهندسين – الشيخ زايد

    Zayed Gate logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٥٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – سراي S2 – تشطيب كامل – موقع مميز

    Capital Lords Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤١٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت ريسيل للبيع في كمبوند إيفوار ويست مدينة الشيخ

    Jedar Real Estate logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٤٧٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند دار مصر القرنفل التجمع الاول

    Al Maz Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بتسهيلات سنتين وحدات علي شارع رئيسي اوبن فيو ميدان

    M.H. Group logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ارضي بجاردن في كمبوند ذا ادريس درة

    Abrag 2 logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175م لوران - ع الترام

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تمليك للبيع بشارع مصدق في الدقي

    آل المصري جروب logo image

    شارع مصدق, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 134م بكمبوند ذا ادريس الشيخ زايد بحديقة 100م .

    Abrag 2 logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135 م , شارع المشير , سيدي جابر

    Wealth Platinum logo image

    شارع المشير احمد اسماعيل, سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند دار مصر القرنفل امام بوابة 24

    Al Maz Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تقسيط على سنتين استلام خلال 6 شهور

    Remax Professional. logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٣٥٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالشيخ زايد الحي الأول (المجاورة الأولى)

    Zayed Gate logo image

    الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٢٦٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬١٤٨٬٠٠٠ جنيه

    تسهيلات علي 5 سنوات فيو مفتوح بواجهه بحري

    Remax Professional. logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة استلام فوري ١٧٠متر باقل سعر وتكمله اقساط

    متصدر

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر اكبر مساحة مطلات مفتوحة بالكامل علي الشارع

    Remax Professional. logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٢٩٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٤٤٧٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه رائعه موقع وفيو متميز بسعر مناسب للجادين

    ElGammal real estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٣ متر مربع

    ٣١٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأرقي كمبوندات التوسعات 197م استلام فوري

    جرين 6, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٢٧٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالمطبخ والتكييفات للبيع في كمبوند ذا ادريس

    Abrag Real Estate logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬١٩٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري تكملة قسط مطله ع اللاجونز سعر قديم

    متصدر

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي – موقع مميز

    Capital Lords Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط ع 12سنه امتلك شقتك 3غرف ف سراي بجوار مدينتي

    Closer logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف متشطبة ومفروشة في مدينة نصر

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع عبد الحي حجازي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بحديقة ذا ادريس | بالمطبخ و التكييفات

    Abrag Real Estate logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٣غرف ريسيل في سراي شيا بمقدم ٢مليون و ٦٠٠ الف

    سكن الشيا, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٥٬٣٠٦ جنيه/متر مربع