شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1899

52,363 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل ماونتن فيو اي سيتي 3 غرف

    Abrag 2 logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٨٣٬١٥٤ جنيه

    شقة تاج سيتي اوريجامي 156م الدور الثالث بأقل سعر

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٥٠٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 182 م سموحة (سكاي لاين)

    RE/MAX Avalon logo image

    سكاي لاين, سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٤٩٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بحي اللوتس لقطه بسعر محروق

    EG.Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ريجينس بارك متشطبة

    Home Destination logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٩٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع هرم عمومي المساحه 200 متر ناصيه اول بلكو

    جراند هاوس logo image

    الهرم, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر مع مدينة مصر وبسعرمميز كلمنا واعرف التفاصيل

    Premium Homes logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٢٦٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 235م كورنر بإطلالة مباشرة على كلوب بارك

    Element logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٣٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبة بأقل سعر فى السوق استلام فورى فيو لاند سكي

    4C Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 177م , كبموند صواري

    Wealth Platinum logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٥٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 270 م سموحة (حي الفيلات)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المربع الخامس ١٦٨ مترًا، ٣ نوم، متشطبة بالتكييفات

    AMAKEN Misr logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بإطلالة مفتوحة في الدور الثاني 193م

    اشراقة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٣٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلات مفتوحة علي بلازا تشطيب فندقي بالسعر القديم

    Remax Professional. logo image

    ايفوري مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٩٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 216م , سبورتنج

    Wealth Platinum logo image

    سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    4

    ٢١٦ متر مربع

    ٣١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    أقل سعر لشقة 150م داخل إشراقة اطلاله مفتوحه

    اشراقة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٩٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة عائلية 173م +60 م حديقه خاصه كمباوند اشراقه

    اشراقة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٠٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى سموحه - سكاي لاين

    I-Property logo image

    شارع محمد انور السادات او طريق 14 مايو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٤٤٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سكاي لوفت فاخرة في ماونتن فيو آي سيتى اكتوبر

    Element logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٦٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه بدر بالقرب من المركز الطبي

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز الشمالى, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي الايطالي زهراء المعادي

    Q VISION logo image

    كمبوند الحي الإيطالي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزه جدا 134 متر ارضي بجاردن ذا ادريس

    Abrag 2 logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ممتازة لامتلاك شقة 173 متر + جاردن بسعر منافس

    اشراقة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٠٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 245 م للبيع المهندسين مميزه عماره فاخمه

    Like view logo image

    ميدان اسوان, العجوزة, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مديه بدر بمقدم 740 الف بدون فوائد

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز الشمالى, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٩٬٥٥٥ جنيه/متر مربع