شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1889

52,202 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور أرضي بمدخل خاص لوكيشن ممتاز بتشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور ثانى لوكيشن مميز ع شارع رئيسي بتشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    دار مصر - المرحلة 2, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي مرتفع بجاردن 175م لوكيشن مميز تشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور ثانى بأسانسير تشطيب سوبر لوكس بالمطبخ وتكييفات

    Compact Real Estate Company logo image

    الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بمدخل خاص وجاردن 150متر بتشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور أرضي 150م بجاردن لوكيشن ممتاز بتشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع122م بجوار نادي وادي دجله في زهراءالمعادي

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 133م ومعاها روف 95م استلام فوري

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ١٣٣ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175 متر سوبر لوكس طريق العبور

    Finish Your Home logo image

    منتجع النخيل 1, طريق مصر إسماعيلية الصحراوي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155م سموحة ( ش كمال الدين صلاح )

    Inspire Homes logo image

    شارع كمال الدين صلاح, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في موقع مميز أمام النادي الأوليمبي

    Baytak. logo image

    ميدان الدكتور احمد زويل, وابور المياة, حي وسط, الاسكندرية

    3

    3

    ٣٣٥ متر مربع

    ٣٢٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس مسجله شهر عقاري فيو مفتوح \\\\\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع محمد احمد ابراهيم, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 168م بجوار نادي وادي دجله زهراء المعادي

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 م رشدي (ش عبد الحميد العبادي)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع رشدي, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر لسرعة البيع شقة 137م نصف تشطيب موقع متميز

    Value For Real Estate logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٣٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٦٢٬٥٠٠ جنيه

    شقه لليبع 135م في اميز لوكيشن في زهراء المعادي

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى النرجس الجديده

    إبداع logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٣٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 303م للبيع كلاسيكية فاخرة في قلب الكوربة

    Good Deals logo image

    الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٣٠٣ متر مربع

    ٤٢٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م جاهزة بكمبوند بمدينة نصر

    sherwoods property logo image

    كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى زهراء المعادى

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٥٨٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية (كومبنداوري)شقة141م مقدم10%وبتقسيط

    الاولي العقارية logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م _ ميامي شارع العيسوي الرئيسي

    BABEL Real Estate logo image

    شارع محمود العيسوي, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع في قلب مدينة نصر في دجلة لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دور أول شقة دبل فيس 171متر لوكيشن ممتاز وفيو رائع

    Compact Real Estate Company logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 162م امام السوق الشرقي ومدينة الرحاب التجمع

    sherwoods property logo image

    شمال الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٧٤ متر مربع

    ٢٨٬٩٠٢ جنيه/متر مربع