شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1855

52,202 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور اول مميزة جداا من المالك 2 نمرة من التعسين

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175 م الابراهيمية ( ش جلال الرومى )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    شارع جلال الرومى, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٣ غرف بسعر لقطه بفيو ولوكيشن مميز بالعاصمه ا

    Next Level Properties logo image

    منطقة ار 7, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠١٣٬٠٠٠ جنيه

    "شقة لوكيشن مميز Green 6 المساحة :147 متر

    Royal Hub Real Estate logo image

    جرين 6, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – لقطة بالأندلس 1، التجمع الخامس

    Al Fanar Development and project management logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مدينتي 116م فيووايدجاردنB14بجوارالخدمات

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٥٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠١٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبه بالكامل ف نيو هليوبوليس بخصم50%

    Closer logo image

    الايا, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٢٥٬٧٣٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٠٬٦١٨٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع أرضي بجاردن 145م رأس الحكمة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٧٬٣٩٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقة Ultra Super Lux للبيع في البنفسج عمارات

    Al Fanar Development and project management logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٥٣٬٦٠٠ جنيه

    شقة للبيع في قلب التجمع الأول – استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    الاشرفية, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥١٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدات سكنية للبيع بتسهيلات في التوسعات الشمالية

    Alaqariah For Investment logo image

    الحي 300, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٤١٥٬٠٠٠ جنيه

    وحدة فندقية 92 م للتمليك في سيدرا مرسي مطروح

    Sea Gate Real Estate Development logo image

    سيدرا, مرسى مطروح, مطروح

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع في العاصمه استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن مميزة 350م داخل زايد ديونز تشطيب فاخر

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٨٢٬٨٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بفيلات النرجس فيو جاردن التجمع

    EG.Estate logo image

    النرجس 5, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى الحى الثامن سوبر لوكس

    الحي الثامن, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع – شقة 180م في كمبوند زيزينيا

    Al Fanar Development and project management logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٦٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في بالم هيلز _ كمبوند باديه

    Held Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٩٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في سراي فوري متشطبة بالتكييفات والمطبخ

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٣٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 149 متر كمبوند فيلدج ويست , استلام فوري

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٠٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فوري في كابيتال جاردنز 190م متشطبة بالكامل

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند فاميلي سيتي في التجمع الاول

    Al Maz Real Estate logo image

    فاميلى سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤١٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب الترا لوكس مطلات مفتوحة smart system

    Remax Professional. logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٦٢٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 230م في كمبوند عربيه في التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    عربية, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٣٢٬٨٠٠ جنيه

    فرصتك تسكن ف كمبوند خدمي راقي فقلب زايد جنب الربوة

    متصدر

    NABAJ logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٣١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع