شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1852

52,202 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٦٬٢٨٥٬٨٥٣ جنيه

    شقه 3غرف للبيع في باديه, بأفضل سعر مقدم واقساط.

    Real Vision logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٥٬٩١٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٤٦٢٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي البحيره و المسجد استلام فوري

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    148 متر بحري الأقل سعرا في

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 120م ناصيه_تشطيب كامل_طريق الحجاز _تقسيط 36شهر

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ابراج الصفوة امام نادي اصحاب الجياد

    Elite Groupe logo image

    كوبرى 14 مايو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع130م اقل من سعر السوق في بليس جيت

    Bliss Gate, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مصر الجديدة – متفرعة من شارع الحجاز

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الحجاز, ميدان المحكمة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 م ستانلي (علي البحر)

    RE/MAX Avalon logo image

    ستانلي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    172م تكملة اقساط نص تشطيب بكمبوند ديار التعمير 2

    ديار 2, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في ميفيدا - كمبوندات التجمع الخامس - التجمع الخامس - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارضى بحديقه رائعه كاملة التشطيب بسعر مناسب

    ElGammal real estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سيدي بشر شارع محمدنجيب رابع نمرة م البحر

    Elite Groupe logo image

    شارع محمد نجيب, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 225م - فيروزه سموحه

    Next Estate logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 260م , سبورتنج ,

    Wealth Platinum logo image

    شارع عمر زعفان, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الريسيبشن والغرف فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    شارع قنال المحمودية البحرى, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٥٥ متر مربع

    ٢١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع الحى الخامس منطقة الفلل

    الحي الخامس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م في جنة زايد في قلب الشيخ زايد

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كليوباترا (120م) متفرع من بورسعيد .

    كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شدس (160م) شارع مرتضى .

    شارع مرتضى باشا, باكوس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ١٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في السيوف - حي اول المنتزة - الاسكندرية
    1

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في السيوف المربع الذهبي

    Elite Groupe logo image

    السيوف, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ١٧٬٢٢٩ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125م جليم ( خطوات من ش ابوقير )

    Inspire Homes logo image

    جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سموحة شارع بهاء الدين الغتوري

    Elite Groupe logo image

    شارع محمد بهاء الدين الغوري, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع زيزينيا (137م صافى) .

    زيزينيا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣١٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    172م تكملة اقساط بكمبوند ديار التعمير2 تشطيب كامل

    ديار 2, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سموحة شارع مصطفى كامل

    Elite Groupe logo image

    شارع مصطفي كامل, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٦٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بالعقد الأخضر | الحي الثاني – 6 أكتوبر

    Zayed Gate logo image

    الحي الثاني, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع