شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1688

52,213 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في شقة رائعة بالمعادي القديمة – شارع 76

    Chances Real Estate logo image

    شارع 76, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فورى بالشيخ زايد خلف مول العرب

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135 م جليم (ش مصطفى فهمي)

    RE/MAX Avalon logo image

    جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالحي الخامس فيلات 225 متر للبيع ب 5900.000

    Al Ofok Investment logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م سابا باشا بين ش ابو قير و البحر

    Inspire Homes logo image

    سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك الآن في المعراج السفلي فرصة لا تعوَّض

    Chances Real Estate logo image

    شارع الاسراء, مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 240م وجهه بانورما على الدائرى فى كريستال بلازا

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ماونتن فيو آي سيتي باقل سعر

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 245م بالجراج فى ريحانه ريزيدنس بزهراء المعادى

    MRG Real Estate logo image

    ريحانة ريزيدنس, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٣٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه برووف منفصل للبيع بالمعادي دجله

    Hirondelle Properties logo image

    شارع 198, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٨ متر مربع

    ٣١٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٤٬٢٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الاندلس 2 استلام فوري وقسط علي سنتين

    The Key Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٦٩٬٥٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3 غرف فى زهراء المعادى بجوار وادى دجله

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٢٧٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 177 م سموحه (فالوري انطونيادس)

    RE/MAX Avalon logo image

    فالوري انطونيادس, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٢٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م للبيع شاملة النادي و الجراج و الباركينج

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فورى بالشيخ زايد خلف مول العرب

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 253 م سان ستيفانو (ش عبد السلام عارف)

    RE/MAX Avalon logo image

    سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٣٠٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٤٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الاندلس1 180م استلام فوري وقسط سنتين

    The Key Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الان بسعر مميز *نيو جاردن سيتي* R5

    Feeds logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – سبورتنج

    New Home for Realestate logo image

    شارع طيبه, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165 م سموحة (عمارات الصيادلة)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تكملة اقساط 3 غرف فيو وتر فيوتشر ولاند سكيب

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢١٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ١٩٣م فى هايد بارك التجمع الخامس

    Shield - DR3 logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٨٦٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٣٥٬٥٥٠ جنيه

    شقه للبيع في التجمع الخامس بمقدم 2%وقسط يصل 10سنين

    إبداع logo image

    التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٦٢٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للتمليك داخل أحد أرقى المشروعات إيستاون

    TiL Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٣٠٬١٤٩ جنيه

    للبيع شقه 140م استلام فوري مرحله كلوب بارك

    Abrag Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٢١٥ جنيه/متر مربع