شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1667

52,213 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 120 م للبيع 6 اكتوبر الحي الثالث تشطيب سوبر لو

    الاصالة للتسويق العقاري logo image

    الحي الثالث, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للببع 135م العصافرة (متفرع من طريق الجيش)

    RE/MAX Avalon logo image

    العصافرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مينه نصر بجوار حي الوحه ومحور المشير

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطة 3غرف 198م سورXسور ماونتن فيو بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ١٠٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل-3غرف-استلام فوري-التجمع-متشطبه بالكامل

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Magnificent Ground Apartment+Garden Beverly Hills

    متصدر

    The Choice For Real Estate logo image

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٥١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطة 3غرف 198م سورXسور ماونتن فيو بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ١٠٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م سوبر لوكس -ارقي مناطق مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع الشيخ احمد الصاوي, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع1132م,سوبر لوكس- كمبوندات مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    كابيتال ايست, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٤٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٣٬٦٠٠ جنيه

    شقة للبيع 168م سموحة - كومباوند مروج (Double view

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٣٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطة 3غرف 198م سورXسور ماونتن فيو بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ١٠٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م هاى سوبرلوكس تانى التسعين الجنوبى

    Envigo Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬١٤٠٬٨٠٠ جنيه

    شقة استلام قريب للبيع في دريم لاند، أقل سعر بالسوق

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٠٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٢٧٦٬٠٥٦ جنيه

    أقل مقدم واطول فترة سداد فى صوارى - Water Front

    ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٥٨٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بجاردن ف كمبوند سيفورا هايتس خلف ال Auc

    Shield - DR3 logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٥٤٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز الاسكندرية

    ICONIC logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٦٩٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ف ابراج زيد استلام قريب جدا

    Property Hills Star logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٥٢٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٤٤٢٬٠٠٠ جنيه

    لوفت للبيع ب اقل سعر في الماركت في اوو ويست

    Niche Investments logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٥٩٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مينه نصر بجوار حي الوحه ومحور المشير

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ١٩٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في السيوف

    Elite Groupe logo image

    السيوف, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ١٧٬٢٢٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 172م سموحة - كومباوند فالوري أنطونيادس

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    فالوري انطونيادس, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٨٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شارع 7 ثكنات المعادي المعادي القديمة

    Chances Real Estate logo image

    شارع 7, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطة 3غرف 198م سورXسور ماونتن فيو بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    بريكس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ١٠٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م ,نصف تشطيب - في شارع مصطفي درويش

    Envigo Real Estate logo image

    شارع مصطفي درويش, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع