شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1640

52,213 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١١٬٦١٦٬٠٠٠ جنيه

    160م شقة مميزة بجانب المسطحات المائية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    وان سيفين ريزيدينس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٦١٦٬٠٠٠ جنيه

    160م شقة قرب النادي الاجتماعي والجيم

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فى سوديك ريسيل باقل سعر استلام فورى متشطبه

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٨٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في إيستاون

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع تشطيب سوبر لوكس خطوات للجامعه الروسيه

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٩٬٩٠٠ جنيه

    شقه للبيع افخم كمبوند حدائق اكتوبر أطول فتره سداد

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٣٢٬٤٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    160م شقة فاخرة داخل مجتمع آمن

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    149 م² داخل مجتمع عصري متكامل

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٢٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كومباوند جايد التجمع الخامس بخصم 30%

    Catchers investment logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٥٩٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الان في قلب التجمع و قسط علي 10 سنوات

    Catchers investment logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في افخم كمبوند بحدائق اكتوبر أطول سداد

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٣١٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 205م مع روف للبيع بالمربع الذهبي

    Good Deals logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤١٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة بجاردن استلام فوري-3غرف- في هايد بارك

    Coldwell Banker Wealth logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في المعادي الجديده _شارع النصر

    Project Real Estate logo image

    المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جنة مصر 6 أكتوبر 3 غرف تقسيط 7 سنوا

    Alaqariah For Investment logo image

    المنطقة السياحية السادسة, المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٧٦٨٬٠٠٠ جنيه

    148م شقة بإطلالة مميزة داخل ONE7

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٤٨ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٦٢٦٬٠٠٠ جنيه

    134م شقة مع حمام سباحة وحديقة خاصة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٣٤ متر مربع

    ٨٦٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري ريسيل بسعر لقطه | ماونتن فيو

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اميز لوكيشن فالتجمع الخامس بخصم 30%

    Catchers investment logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه للبيع في التجمع الخامس بخصم 30%

    Catchers investment logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٧٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٣٢٬٠٠٠ جنيه

    152م شقة بإطلالة على المسطحات المائية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٥٢ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 190م استلام فوري بحري تري الفيلات | بسعر لقطه

    Coldwell Banker Wealth logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٥٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمساحة 185 م برايم لوكيشن

    THE VIEW logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٨٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بيع كمبوند اميرالد كارفور زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بحديقه مدخل خاص ناصية للبيع بوابة 4 اول سكن

    Ahmed Hassan For Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع