شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1636

52,213 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بحديقة متشبة بالكامل استلام فوري بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٢١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بكمبوند جاردينيا سيتي زون 2 بمدينه نصر

    Al Maz Real Estate logo image

    كمبوند جاردينيا سيتي مدينة نص, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سوبر لوكس في الحي الثالث بأحياء التجمع

    Chances Real Estate logo image

    شارع 17, الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب الترا سوبر لوكس اول سكن

    THE VIEW logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بجاردن بارقي كمبوند بريفادو 131متر

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦١٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه167متشطبه+تكيفات بالشيخ زايد قسط ربع سنوى715الف

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155 متر مسلسل 3 حدائق اكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في المربع الذهبي موقع مميز أمام الخدمات مباشرة

    طريق الحي الايطالي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 224م ارضي بجارن استلام فوري في بيت الوطن

    MADAEN GROUP logo image

    بيت الوطن التكميلى, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ١٨٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه167متشطبه+تكيفات بالشيخ زايد قسط ربع سنوى715الف

    Property Hills... logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٦٣٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيو مفتوح لاند سكيب تسهيلات علي 5 سنوات

    Remax Professional. logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٧٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة محدودة امتلك شقة بجوار Hyper One بقسط يصل 8y

    Crown Developments logo image

    الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٩٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    كود الوحدة: TM 513 شقة للبيع في نيو جاردنز – المست

    sms for RealEstate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٤٦٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص تشطيب للبيع بالنرجس الجديدة بالتجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    اي انجل سيتي مول, النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م تشطيب كامل باقل سعر في ادريس ايست

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٩٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة 235م بجراج في أرض الجولف

    Good Deals logo image

    ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٦٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٥٬٢١٦٬٤٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم عصرية في منتجع تريفانا | أنظمة سداد

    Homes Bay logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٤٨٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه167متشطبه+تكيفات بالشيخ زايد قسط ربع سنوى715الف

    Property Hills... logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ماونتن فيو باقل سعر ريسيل في الماركت

    Assets Real Estate Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 156م في التجمع السادس أقل مقدم في الباتيو ريفا

    Elshams Real Estate logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٦٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في شارع المرغني 180م فيو تحفه

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة للسكن في اللوتس الجنوبية – منطقة 9

    sms for RealEstate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٣٥٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة اول سكن في كمبوند سما بدائري المعادي

    Chances Real Estate logo image

    سما القاهرة, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٣٢٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه167متشطبه+تكيفات بالشيخ زايد قسط ربع سنوى715الف

    Property Hills... logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 2 حدائق اكتوبر 165 م علي الرئيسي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع