شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1617

52,213 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز كابيتال جاردنز بتقسيم عملي

    Capital Lords Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 200م للبيع فى الرحاب تشطيبات خاصه

    I-Zone logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 180م للبيع في المهندسين بالقرب من ش شهاب

    شارع شهاب, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه استلام فوري بكمبوند سوديك فيليت

    Oaks Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٩ متر مربع

    ٣٨٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لشقة 3غرف 143م متشطبة بزايد ريجينسى

    Property Hills Star logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٦٠٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع المعادي الجديدة الشطر السادس تشطيب كامل

    Remax Today logo image

    المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٦٧٬٥٠٠ جنيه

    عرض خاص في الحي التكميلي C4 – استلام خلال 6 شهور

    Al Ofok Investment logo image

    بيت الوطن التكميلى, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٣٧٬٦١٥ جنيه

    فرصة امتلاك شقة 140م بجاردن خاصة31م بحري في العبور

    متصدر

    Valero developments logo image

    مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع اطلاله علي مساحات خضراء و بحيره

    Rakar Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه في العماره في مسلسل 3

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بدار مصر القرنفل قرب بوابه 6 الرحاب

    Al Maz Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في بالم باركس

    Blocks logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف نوم للبيع بالاندلس 2 في التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٤٩٦ جنيه

    استلام فوري في iCity October بأقل مقدم وأطول فترة

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٧٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م في شارع سوريا الرئيسي

    Property insider logo image

    شارع سوريا, المهندسين, الجيزة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 160 متر - استلام فورى متشطبه الترا سوبر لوكس..

    Gate real estate marketing logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 119م للبيع فى الرحاب سعر مميز 6,000,000

    I-Zone logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١١٩ متر مربع

    ٥٠٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بقسط ربع سنوي 200 الف في الشيخ زايد 233 متر

    متصدر

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للسكن والاستثمار في كمبوند جايد أمام الرحاب

    clear scope logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٤٢٬١٦٨ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند ميرسا العبور علي شارع 70 الرئيسي

    Emak Realestate logo image

    شارع مدينة العبور, سوق العبور, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٩٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 158م بكمبوند جزال JAZAL الشيخ زايد

    Abrag 2 logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٦٠٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 170 م تشطيب فاخر في كمبوند الخمائل

    Abrag Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في Palm Parks

    Blocks logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 3 قطعة 692 مساحة 155م تاني نمرة من النوادي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135 م لوران (خطوات من ش أبو قير

    RE/MAX Avalon logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع