شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1442

52,310 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٤٬٨٣٩٬٠٠٠ جنيه

    احجز الان شقة 147م بأقل سعر فى لاجونز بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٢٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 196 م في كمبوند بادية استلام فوري

    Abrag Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٣٣٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل لوكيشن شقة في كمبوند فيليت سوديك للبيع 177م

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٧٩٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165م للبيع - كفر عبده فيو مفتوح - برج براند

    Elite Groupe logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فورى فى ليك فرونت اكتوبر بتسهيلات 9 سنين

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه كامل فيو مزدوج استلام 2026 موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    سنشري سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٠٩٩٬٠٠٠ جنيه

    فى شارع مصدق الرئيسى 200م في الدقي برج حديث أول سك

    شركه الحبشى للاستثمار العقارى logo image

    شارع مصدق, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م بحري مسلسل 3 حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 195متر للبيع في الخمائل بالفرش والتكييفات جاهز

    Vida Solutions logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط علي 14 سنة في الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دابل فيو متشطبة للبيع مقدم مليون قسط 10 سنين

    Impact Investments logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٥٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري تشطيب كامل فيو مزدوج استلام 2027

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحرى استلام فوري بموقع مميز بالقرب من ال AUC

    New Avenue Real Estate logo image

    أكاسا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤١٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 195م للبيع باديه بالم هيلز

    متصدر

    Select for real estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٨٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالتكييفات في موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٨٦٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    زهراء مدينه نصر

    التوحيد للاستثمار العقاري logo image

    شارع مدرسه زهراء مدينه نصر, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 142م ارضي بجاردن فيو بحيرات في بريفادو

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٧٠٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في مسلسل 2 خطوات من البوابة الرئيسية والخدمات

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بمساحة 240م في موقع استراتيجي بمدينة نصر

    Good Deals logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 75م جاهزة للسكن ب0%مقدم فى العاصمة

    Roots Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بفيو كامل على اللجون فى نيو زايد

    Property Hills Star logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقه متشطبه في زيد تاور الدور 15

    The Way logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 3غرف مدخل خاص ومتشطبة بالكامل بنيو زايد

    Property Hills Star logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب الترا سوبر لوكس ڤيو حمامات سباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٩٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه وجاهزة للسكن بالعاصمه+قسط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    بارك لين, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥١٬٦١٢ جنيه/متر مربع