شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1377

52,310 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٨٬٥٤٠٬٩٧٤ جنيه

    شقة فى قلب المستقبل بفيو مفتوح واطول فتره سداد

    IRTKAZ logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٦٥٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة 171م 3 غرف- بيت الوطن بمقدم 36% و تقسيط 3 سنين

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميز للبيع ف نيو زايد ف ديجويا من شركة تاج مصر

    Property Hills Star logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٢٨٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن- 163م-3غرف, بمقدم 30% سداد 3 سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك فى افضل موقع بخصم 40% على الكاش

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك فورا بأقل سعر بالعاصمه وبتقسيط 15 سنه

    Roots Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٢٦٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف لقطة للبيع في النرجس 1 - التجمع الخامس

    Horizon Estate logo image

    النرجس 1, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في النرجس 2 فيلا - التجمع الخامس

    Horizon Estate logo image

    النرجس 2, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة باقل سعر في اي سيتي مرحلة اللاجوون

    Assets Real Estate Investments logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في قلب التجمع الخامس بجوارAUCبالتقسيط10Y

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٢٨٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٦٩٢٬٥٠٠ جنيه

    أستلم فوري شقة أرضي بجاردن 230م- بيت الوطن مقدم35%

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بحري في سوديك ايست متشطبة بالكامل 153م

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣١٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٣٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز ةحدتك بمقدم 5% تشطيب كامل على اطول فتره سداد

    IRTKAZ logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٤٨٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف ماستر بفيو مفتوح في ماريوت ريزيدنس

    clear scope logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٨٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة موقع مميز فرصة لسرعة البيع

    Gate real estate marketing logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٥٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٨١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 253م نص تشطيب بيت الوطن ح2 القاهرة الجدي

    Envigo Real Estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٣ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة من المالك متشطبة فوري ادريس ايست ب 6.2 كاش

    متصدر

    Catchers investment logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٥٦٧٬٤٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في بالم هيلز القاهرة الجديدة كليو

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٨٣٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 181م ريسيل في سوديك ايست فوري لوكيشن مميز

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٠٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة حقيقية وبسعر استثنائي امتلك شقة في أرقى مواقع

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بفيو مميز للبيع في القاهرة الجديدة

    Smart Step logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة بلوكيشن مميز في سوديك ايست متشطبة ريسيل كورنر

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٤٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لشقة 3غرف بالمطبخ والاجهزة بزد ويست

    Property Hills Star logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٨٠٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٩٦٬٨٧٥ جنيه

    دور ثالث واستلام 2026 في موقع مميز

    The Polygon logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٣١٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٥٦٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقتك فوري بمقدم أقل1,5M- بيت الوطن بسعر لقطة

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع