شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1373

52,310 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع مميز للبيع في كمبوند كورتيارد سوديك

    DMG logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٧ متر مربع

    ٧١٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٨٨٬٠٠٠ جنيه

    أتملك وحدة بجاردن 192م-3غ بمقدم أقل 1,5Mسداد5سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٢٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 3غرف استلام 2025 بقسط 6 سنوات مع ماونتن فيو

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٦٥٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مميزه جدا بالم باركس

    Emkan for Real Estate logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٩٨٣٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 186م كاملة التشطيب بتقسيط 10س -لاند سكيب فيو

    IRTKAZ logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٨٠٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة متشطبة بالتكيفات والمطبخ بسعر لقطة

    IRTKAZ logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٨٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل استلام فوري ب قسط ل 7 سنين

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بجاردن للبيع فى جاليريا بسعر مميز جدا

    Feeds logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع باقل سعر للمتر ف سيتي اوفال

    Closer logo image

    سيتى اوفال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٦٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى ايست تاون بجاردن بسعر مميز جدا

    Feeds logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ١٠٠٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م - سيدى جابر - خطوات من البحر

    Next Estate logo image

    شارع سيدي جابر, سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 116م للبيع في مدينتي B11 بسعر مميز

    Modern Homes realestate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل استلام فوري ب قسط ل 7 سنين

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل استلام فوري ب قسط ل 7 سنين

    ماونتن فيو 3, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك بفيو مفتوح بخصم على الكاش لفتره محدوده

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٩٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة ٢٤٥ م في ش ابو الكرامات المهندسين

    Royal Home logo image

    شارع أبو الكرامات, العجوزة, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة - كمبوند سراي - مستقبل سيتي

    Wdeals for real estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٣٢٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك القادمة في كمبوند وان قطامية – نصف تشطيب

    Chances Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٢٦٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع او ويست-موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٤٦٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقو متشطبه بالتكيفات فى احدث مشروع ل سوديك

    IRTKAZ logo image

    ميڤيدا جاردنز, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل استلام فوري ب قسط ل 7 سنين

    ميست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع باقساط تصل لى 12 سنه بفيو مميز - سراى

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٦١٬٥٥٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 235م بالم باركس موقع مميز

    Emkan for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقه 141م بريفادو للبيع كاش علي بحيرات

    HA Group Rehab logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٦٩٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٢١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3نوم لقطه للبيع علي التسعين مباشرة بقسط10سنوات

    Roots Real Estate logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع