شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1321

52,529 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل عر شقة 3غرف استلام فوري في اي سيتي اكتوبر

    I-Move logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 132م للبيع في الرحاب بسعر مميز

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة واستلام فوري من Owest اوراسكوم ساويرس

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٢١٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق علي الطراز الاسباني في حدايق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 155 متر ب وان قطاميه فيو امامي تقسيمه مميزه

    Ring Road Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة أمامي171م- 3غرف بيت الوطن بمقدم 36%سداد3سنين

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 203م - 3غرف, بيت الوطن بأقل مقدم 25%سداد4سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٣ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على البلازا الترا سوبر لوكس استلام 2027

    Remax Professional. logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٥٢٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةمميزة للبيع ارضي بجاردن ف اكتوبر بلازا من سودك

    Property Hills Star logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٦ متر مربع

    ٥٠٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر في ماونتن فيو رأس الحكمة – رودس

    Home Select for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٠٦٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بمساحة كبيرة وتراس واسع داخل كمبوند جولز

    Home Select for real estate logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٦٠٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة متشطبة باقل سعر 3 غرف في الجار شيراتون

    Z Investments For Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٨٤٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقه فورى متشطبه ف سوديك 18,700,000 قسط 8سنين

    Property Hills... logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٦٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 212 م سموحة (ش الخمسين)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع مصطفي كامل, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٤٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Resale للبيع 202م كومباوند صواري (فيو مفتوح)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في الرحاب 130م ارضي بجاردن للبيع بسعر مميز

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في مراسم فيفث سكوير، مجهزة بتكييفات

    Experts Home logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 145م استلام فورى ف ريحانه افينيو زهراء المعادى

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 3 غرف متشطبة في تاج سيتي جاهزة للسكن

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقه فورى متشطبه ف سوديك 18,700,000 قسط 8سنين

    Property Hills... logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٦٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 5% شقه للبيع تقسيط 10 سنوات زايد CIV WEST

    Abrag Real Estate logo image

    سيف ويست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٤٥٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الرحاب – مساحة كبيرة وفيو وايد جاردن

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٦ متر مربع

    ٥١٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مباني 2005 مسجله شهر عقاري/ تشطيب حديث

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع يس راغب, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة3 غرفتين في Ivoire West بمقدم 5%

    Selection Code logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 5% شقه للبيع + حديقه تقسيط زايد CIV WEST

    Abrag Real Estate logo image

    سيف ويست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع