شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1282

52,529 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمساحة فيلا استلام فورى730ألف كوارتر-16م كاش

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلام فوري شامل الجراج والصيانة

    Selective logo image

    أبراج أويا, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٣٧١٬٢٥٠ جنيه

    أستلم شقتك فوري 155م-3غرف بمقدم أقل1,5M- بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢١٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "سوبر لوكس" للبيع بفيو مفتوح - كمبوند فلورنتا

    Better Estate Investment logo image

    فلورينتا, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٠٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة امامي فيو الميدان أستلام فوري بمقدم أقل ,1,5M

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز تشطيب سوبر لوكس مجددة حديثا استلام فوري

    Selective logo image

    وادي الربيع, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٢٩٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى سوان ليك ريزيدنس لوكيشن مميز

    KAMF logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١٠٢٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٢١٬٥٠٠ جنيه

    بسعر خاص-أتملك وحدة بجاردن بمقدم أقل 1M سداد5سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    أخر ارضي+جاردن فورى 460ألف قسط كوارتر-توتال16مليون

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى أول سكن 900ألف قسط كوارتر-14م كاش

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف مع مدن بالعاصمه وبأقل سعر+بتقسيط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمساحة فيلا استلام فورى730ألف كوارتر-16م كاش

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (فيو علي جارن) في كمبوند البارون سيتي

    Chances Real Estate logo image

    بارون سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٦٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة أمامي 162م - 3غرف بمقدم أقل من 1M سداد 4 سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130 م سموحة (مدينة اسيد)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة أمامي171م- 3غرف بيت الوطن بمقدم 36% سداد3 سنين

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح استلام فوري

    Remax Professional. logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة أمامي183م أمام النادي الاهلي مقدم30%سداد3سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – الدور الثاني فيو جاردن | امتداد غرب ال

    sms for RealEstate logo image

    امتداد غرب جولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك فيليت-3/4 تشطيب-استلام فورى

    Selective logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمساحة فيلا استلام فورى730ألف كوارتر-16م كاش

    جدار, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمساحة فيلا استلام فورى730ألف كوارتر-16م كاش

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورا شقه في روك فيرا التجمع بجوار هايد بارك

    Roots Real Estate logo image

    روك فيرا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٧٠٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 136 م سموحة (سكاي لاين)

    RE/MAX Avalon logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٤١٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩١٤٬٣٤٠ جنيه

    عنوان جديد للرقي في إسكندرية بكمبوند ( The One )

    Inspire Homes logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٦٦٬٥٦٠ جنيه/متر مربع