شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1275

52,529 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٨٬٦٣٧٬١٨٤ جنيه

    شقة بأقل مقدم في العاصمة الادارية بالتقسيط

    Held Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٩٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلات الخامس 210م على الحزام الاخضر الرئيسي موقع .

    الطيار العقارية logo image

    الحي الخامس, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري 200 متر احمد الزمر الرئيسي مباني حديثه

    شارع احمد الزمر, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة 3غرف فى لافينير صبور بالمستقبل

    Roots Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فى قلب مدينه العبور مباشره على شارع خط 10 الرئيسى

    Feeds logo image

    شارع مدينة العبور, سوق العبور, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٥٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في كمبوند وصال (Wesal)

    Better Estate Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٣٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف جاهزة للسكن بمقدم 5%فقط بالعااصمة

    Roots Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٢٣٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ماونتن فيو موقع مميز افضل سعر

    Element logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3نوم بدون مقدم بجوار الجامعه الامريكيه بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند سيلفيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٧٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف للبيع بأقل سعر للمتر فى R7 بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    لوميا ريزيدنس, منطقة ار 7, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٣٨٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع اي سيتي ماونتن فيو موقع مميز افضل سعر

    Element logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في شارع عجمى مغربي - الهانوفيل - حي العجمي - الاسكندرية
    1

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكومباوند اليكس ويست

    Elite Groupe logo image

    شارع عجمى مغربي, الهانوفيل, حي العجمي, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٣٢٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦١٦٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة 3غرف بسعر لقطه بالمستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٤٠٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة176م اول بحري صريح فيو pool&landescape

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٨٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احمد الزمر الرئيسي شقه للبيع 200 متر مباني حديثه

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

    شارع احمد الزمر, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 210 م سموحة (تقسيم القضاة)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة سكنية مميزة في النرجس ٥

    The Map Investments logo image

    النرجس 3, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المهندسين 250م بالقرب من ميدان لبنان

    One Way logo image

    شارع لبنان, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع B8 مدينتي أرقي مراحل قرب النادي والخدمات

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٩٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 151م لقطه استلام فوري بالمستقبل سيتي وبالتقسيط

    Roots Real Estate logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٤٠٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم جاهز للمعاينة الان فىArmonia بقلب العاصمه

    Roots Real Estate logo image

    ارمونيا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١١٧ متر مربع

    ٥١٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع اي سيتي ماونتن فيو موقع مميز افضل سعر

    Element logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135م تشطيبات خاصة فيو وايد جاردن للبيع بمدينتي

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    131م علي فيو البحيرات للبيع في كمبوند بريفادو

    Experts Real Estate Investment logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٧٠٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بجوار مدينتي بأقل مقدم+تقسيط 8سنين

    Roots Real Estate logo image

    لاميرادا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٣٤٬٢٩٥ جنيه/متر مربع