شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1249

52,529 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٧٠٣٬٩٤١ جنيه

    شقه جاهزه سوبر لوكس-قسط ربع سنوي703الف او كاش 18

    Property Hills... logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣٬٨٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بخصم حصري 5% في قلب التجمع الخامس

    The Map Investments logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤١٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180 متر شارع زمزم - المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع زمزم, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة شقة 210 م تاني صف من محور بني زايد دور 1

    Al Ofok Investment logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اسكان اجتماعي الاندلس عند المترو

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه +حديقة خدمة فندقية مقدم518ألف اوكاش5.180.000

    Property Hills... logo image

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق شقة بحري في بروميناد لسرعه البيع

    New Avenue Real Estate logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأفضل سعر - شقة كورنر جاهزة للاستلام فى آي سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 3 غرف 164م ادفع 3مليون اوكاش12.470.00

    Property Hills... logo image

    الباتيو 1, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180 متر شارع زمزم - المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع زمزم, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 3 غرف 164م ادفع 3مليون اوكاش12.470.00

    Property Hills... logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 3 غرف 164م ادفع 3مليون اوكاش12.470.00

    Property Hills... logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 145م استلام فوري بفيو لاجونز وتكملة قسط بسيط

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٦٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع بالمطبخ بالنرجس عمارات بالتجمع ل5

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه +حديقة خدمة فندقية مقدم518ألف اوكاش5.180.000

    Property Hills... logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه +حديقة خدمة فندقية مقدم518ألف اوكاش5.180.000

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف دبل فيو أستلام 10 شهور علي 8 سنين أقساط

    Egypt Best Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين بنفسك واحجز فورًا شقتك بمقدم 420 الف فقط

    The Icon Real Estate logo image

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين بنفسك واحجز فورًا بمقدم 420 الف فقط

    The Icon Real Estate logo image

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي المتميز قريبه من مول مصر

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180 متر شارع زمزم - المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع زمزم, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في القرنفل دور أرضي

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطب بموقع مميز فيو الاهرامات جوار نيو جيزه

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 3 غرف 164م ادفع 3مليون اوكاش12.470.00

    Property Hills... logo image

    الباتيو 3, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى ومتشطبة فى بيراميدز هيلز بفيو مميز

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٣٬٠١٨ جنيه/متر مربع