شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1247

52,529 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 182م للبيع في مدينه الواحه مدينه نصر اول سكن

    Modern Homes realestate logo image

    مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٠٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر لشقة فى ذا سيراس مفروشة بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩١٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط شقتك 185م مع البنك علي 25 سنة والاستلام فورا

    كمبوند الخليفة logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٤٠٩٬٠٠١ جنيه

    شقة بمقدم ١٣،٥٠٠،٠٠٠ تشطيب كامل فينكس فيو حديقة

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٠٠٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 183م بمبادرة البنك المركزي بفائدة 12% متناقصة

    كمبوند الخليفة logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٦٬٠١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في Stone Residence كورنر

    Homy Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن استلام فوري شمال الرحاب

    The Map Investments logo image

    شمال الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٣٤٬٢٥٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170 متر عبد العزيز جاويش - المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع اسراء المعلمين, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في Stone Residence كورنر

    Homy Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل مقدم في سوديك ايست ريسيل موقع مميز كورنر

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٨٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في Stone Residence كورنر

    Homy Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه+جاردن التجمع 5 قسط كوارتر200ألف-12م كاش

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170 متر عبد العزيز جاويش - المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع اسراء المعلمين, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز فيو رائع تشطيب الترا مودرن بحرى

    Compact Real Estate Company logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع في واحد من افضل شواطي الساحل

    Property Hills Star logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٦٨٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في Stone Residence كورنر

    Homy Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في الشطر الثاني - زهراء المعادي

    Chances Real Estate logo image

    الشطر الثانى, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع بالتكييفات في النرجس 6 بالتجمع ال5

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع دكتور علي مشرفة, النرجس 6, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل استلام فوري في أو ويست

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٥٩٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة جاردن 3 غرف متشطبة في سوديك ايست على فيو

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٨٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170 متر عبد العزيز جاويش - المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع اسراء المعلمين, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزه للمعاينة في كمبوند ماونتن فيو

    Property Hills  One logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٤٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ناصية ع شارع 30 متر كاملة المرافق والخدمات

    كمبوند الخليفة logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٧٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة إستلام فورى متشطبة فى أو ويست خطوات من مول مصر

    Property  Hills. logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٢٧٬٦٢٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن الان 163م وقسط ع 25 سنة بنظام التمويل العقاري

    كمبوند الخليفة logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٥٬٩٥٠ جنيه/متر مربع