شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1045

52,272 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى مدينتى B8 بالقرب من الخدمات 172 م

    Escan Group logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٦٢٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم خلال سنه شقه دقايق من هايد بارك وبقسط 6 سنين

    Roots Real Estate logo image

    ريفالى, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٤١٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورا شقة 3غررف بدون مقدم في iL-BOSCOبالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٩٩٬٣٠٠ جنيه

    شقه لقطه 2 غرف في قلب التجمع الخامس ف كمبوند مايان

    Impact Investments logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٥٥٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    - شقة للبيع 186م سموحة - مصطفي كامل -

    B-connect Real Estate logo image

    شارع مصطفي كامل, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٩٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جميلة جدا ورائعة 130م للبيع في دار مصر الاندلس

    City One logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٤٩٬٦٠٠ جنيه

    شقه 144م متشطبه بخصم كبير في قلب القاهره الجديده

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٥٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 134م استلام فورى متشطبة فى المقصد بقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٦٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3نوم للبيع بسعر لقطه بكمبوند LIFE WISE بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند ايلاف, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بكمبوند تيجان المعادي

    Town River logo image

    تيجان, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٧٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل فيو مفتوح علي الفيلات

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤٩٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في كمبوند جاردن هايتس النيابه العامه

    Town River logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع التجمع الخامس كمبوند بروميناد

    Town River logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٩٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه أستلام فوري متشطبه في بيتا المستقبل وبالتقسيط

    Roots Real Estate logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٨٣٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في أفلين, مقدم10% قسط 8 سنوات

    Smart Move logo image

    أفلين, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3نوم متشطبة برايم لوكيشن بالتجمع +بقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٣٨٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٢١٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقتك خلال سنة بالمستقبل سيتي قسط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة 3غرف بسعر لقطة في العاصمة قسط5سنين

    Roots Real Estate logo image

    رودس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأقرب استلام في ايزولا بشيراتون+قسط حتي8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3نوم متشطبة باقل سعر للمتر بالعاصمة بمقدم5%فقط

    Roots Real Estate logo image

    طلة, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع بموقع مميز في راس الحكمه 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع