بنتهاوس (روف) 3 غرفة نوم للبيع في مصر

2,204 عقارات أخرى
  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٠١٩٬٤٠٠ جنيه

    أفضل سعر في السوق بنتهاوس نصف تشطيب بحمام سباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٨٢٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في مراسي بلانكا بفيو علي البحيرة

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٩٨٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيب سوبر لوكس-مطبخ وتكيفات طيبه جاردنز

    RE/MAX Everest logo image

    طيبة جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٤٦ متر مربع

    ٢٤٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس أقل من سعر الماركت في ماونتن فيو هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر بنتهاوس متشطب بالتكيفات في بارك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بارك فيو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٦٦ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • المونت جلالة مارينا تاورز

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Tatweer Misr
    السويس,العين السخنة,المونت جلاله

    3 غرفة

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس لاندسكيب فيو تشطيب مودرن- فيفث سكوير

    Rank For Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٧٨٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز بينتهاوس متشطب بالتكيفات-اقل سعر في الماركت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٥٦٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في الماركت بينتهاوس مفروش بالكامل 3غرف نوم

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي لوفت استلام فوري متشطبة في ماونتن فيو اي سيتي

    4C Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب عالي الجوده و استلام فوري - سوديك ايست

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • سمو بوليفارد

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Paragon Developments
    القاهرة,مدينة المستقبل,سمو بوليفارد

    3 غرفة

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس في جاليريا مون فالي بسعر وموقع مميزين

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٩ متر مربع

    ٤٨٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس إطلالة على الجاردن في بارك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٥٨٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بموقع مميز وفيو لاندسكيب للبيع في لافينير

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 3 غرف مع روف 73م للبيع–ماونتن فيو تشيل أوت

    Ammaier for real estate logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٢٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 215م فيو مميز فى باتيو اورو اقل سعر فورى

    Tradmark Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٦٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • فاليز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٠٥١٬٣٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sky Ad Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    3 غرفة

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٧٥٢٬٤٠٠ جنيه

    بنتهاوس 3 غرف جاهز للمعيشه بجوار السوق الشرقي

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في مدينة نصر – المنطقة التاسعة

    Al Fanar Development and project management logo image

    شارع افريقيا - امتداد مصطفي النحاس, المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٣٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بنتهاوس للبيع دايركت على اللاجون بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٩٩٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر بالماركت بنتهاوس متشطب فوري +Private POOL

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر بنتهاوس في المراسم ريسيل في التجمع الخامس

    clear scope logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • أروما السخنة

    السعر عند الإطلاق:

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    RESIDENCE Real Estate Development
    السويس,العين السخنة,اروما ريزيدنس

    3 غرفة

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس للبيع في ماونتن فيو باقل سعر و فيو مميز

    Premier Property logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٢٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب استلام فوري ريسيل بأقل من سعر الشركة

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي لوفت استلام فوري تشطيب سوبر لوكسmv iCity

    4C Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٢٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر بنتهاوس + استوديو في كاسا إطلالة على أليجريا

    RE/MAX Al Mohager logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق امتلك اخر اكبر بنتاهاوس في قلب التجمع عل8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع