عقارات 2 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 389

37,006 عقارات أخرى
  • 21

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع!! شاليه بإطلالة على البحر و بالتقسيط الطويل.

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شاليه

    ١٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 5% بالتقسيط حتي 8سنوات بدون فوائد

    Square real estate logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٥٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٩٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 5% اقساط ع 8 سنوات بأميز موقع فيو مميز

    Square real estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٦ متر مربع

    ١١٦٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بروف بحري متشطبه بالكامل مطلة على مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 28

    تاون هاوس

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض مميز تاون هاوس سي فيو بمقدم5% بالتقسيط ع8سنين

    Square Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري فيقلب حدايق اكتوبر

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٣٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Apartment for sale in courtyard Sodic west

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر مميز تطل علي البحر والبحيرة أبراج العلمين

    Sedra Real Estate logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١١٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع!! امتلك شاليه بإطلالة بحرية بالتقسيط 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بكمبوند لافينير ١٣١م إستلام فوري

    متصدر

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٣٣٬٥٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس للبيع بسعر شاليه فورى -امباير العين السخنه

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    امباير ريزورت, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل علي 8 سنوات في سيلفر ساندز

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في مرحله جديده اورا سيلفر ساندز علي 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 88م متشطب بالتكييفات جنب WATER WAY

    متصدر

    Closer logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٥٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سكاي رامب مساحه 125م

    متصدر

    سكاي رامب, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه (جاهزه للاستلام ) fully finished بفيو كورنر

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 5% بالتقسيط حتي 8سنوات بدون فوائد

    Square real estate logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 27

    تاون هاوس

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض مميز تاون هاوس سي فيو بمقدم5% بالتقسيط ع8سنين

    Square Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في سعاده القاهرة الجديدة بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق مميزة في سعاده متشطبة وأنظمة سداد مرنة

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فندقية للبيع في ابراج زيد - مقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين فندقية في زيد التجمع الخامس - 5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٢٧٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع في ابراج زيد بمقدم 5% - 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين للبيع في ابراج زيد القاهرة الجديدة- 5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٤٠٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 100م الساحل الشمالي - مارينا 6

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع