عقارات 2 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 387

37,008 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه متشطب بالكامل 105م بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    يود, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود ! شقة للبيع بإطلالة بحرية و بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٠٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قبل زيادة السعر شالية يطل على البحر في سوماباي .

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية في سوماباي بمكان مميز على لاجون .

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اويست لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اويست لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 109م | 2 غرف أمام جنينة مول | مدينة نصر

    متصدر

    Aqar Dayem logo image

    شارع الدكتور البطراوي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٤١٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن للبيع مطل على اللاجون في مراسي

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة بمقدم5% امتلك شاليه سي فيو بالتقسيط

    Square Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه VIP مفروش عالبحر بجوار ريكسوس استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بجوار الرحاب بسعر لقطه في التجمع الخامس

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند ايلاف, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٣١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع صن كابيتال حدائق اكتوبر متشطبة بسعر مميز

    Vida Solutions logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٤٨٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باطلالة مزدوجة على البحر واللاجون بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره بإطلالة على البحر و بقسط يصل 5 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ٧٨٥٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة بمقدم5% امتلك شاليه سي فيو بالتقسيط

    Square Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٧٤٬٧٠٠ جنيه

    شقة مميز للبيع ف جولز استلام فور بجوار بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٥٤٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب واستلام فوري في راس الحكمه في لافيستا

    Impact Investments logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٧٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه تشطيب فندقي للبيع فوري بجوار Rixosفيو بحر

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٩٩٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٤٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين في مرحلة فيلدج استلام اقل من سنة

    Hyde Park Developments logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٧٩٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز للسكن بكامل تشطيبه | خصم ٢٢٪

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٦٩٨٬٠٠٠ جنيه

    111م دور 5 متشطبه بالتكييفات 10% مقدم وقسط 7 سنين

    Promax Property Investors logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٧٨٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 100 متر المنتزه امام قصر المنتزه

    Elite Groupe logo image

    قصر المنتزة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في أوغامي سي فيو، عمره أكثر من 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٩٨٬٨٨١ جنيه

    شقة 2 غرفة للبيع في مارك ريزورت الغردقة

    Rook Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ٤١٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية دابل فيو متشطب فيMV Ras El Hikma بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١١١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع