كبينات 1 غرفة نوم للبيع في مصر

182 عقارات أخرى
  • 10

    كبينه

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كبانا للبيع بزهرة سيدى عبدالرحمن زون1 سعر مميز جدا

    Homes Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    كبينه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابانا مفروشة للبيع في جايا راس الحكمة قسط 8 سنين

    Property Hills Star logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٨ متر مربع

    ١٤٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    كبينه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابين صف اول مباشرة على البحر ,متشطبة بالكامل-جايا

    why solutions logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٣٨١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    كبينه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابانا ريسيل فى هاسيندا باى الساحل الشمالى متشطب

    INVEST PRO logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    كبينه

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابين للبيع في بلايا بإطلالة بحريّة

    The Polygon logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٢٨ متر مربع

    ٥٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    كبينه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابينه مفروشه علي اللاجون استلام فوري هاسيندا باي

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    كبينه

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على اللاجون مباشرة كابين للبيع في سيشيل

    Aspire Properties logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    كبينه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابانا للبيع ريسيل بسعر مميز جدا بقرية زهره الساحل

    MRG Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    كبينه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابانا فى قلب الاجون فى زهره الساحل الشمالى

    MRG Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    كبينه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابينة مفروشة للبيع في هاسيندا وايت

    Triple S Real Estate logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ١٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    كبينه

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابينة علي البحر جاهزة للاستلام في هاسيندا ويست

    Triple S Real Estate logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ١٩٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    كبينه

    ٥٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    كابين فورى متشطب بالتكييفات فى أمواج بجانب هاسيندا

    Property  Hills. logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٨ متر مربع

    ١٣٨٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    كبينه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابينة نادرة للبيع في هاسيندا باي -على اللاجون

    Aqarpedia For Resale logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    كبينه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابينة جاهزة للاستلام، مفروشة بالكامل للبيع

    Redefine logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٢٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    كبينه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابانا للبيع في هاسيندا باي بإطلالة لاجون مباشرة

    Crown properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    كبينه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر كابينة 45م للبيع بموقع متميز

    Value For Real Estate logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٢١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    كبينه

    ٨٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    كابينة كاملة التشطيب بسعر رائع ب D-Bay

    Boundless For Real Estate logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢١٥٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    كبينه

    ١٠٬٠١٢٬٣٦١ جنيه

    كابينة لاجون للبيع بهاسيندا ويست بأحسن فيو وموقع

    Image Investments logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٢٢٢٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    كبينه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سيشيل كابينة للبيع بموقع متميز علي البحر

    Triple S Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٢٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    كبينه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابانا 65م ارضي تشطيب كامل فيو لاجون

    Aqar Misr logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ١٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    كبينه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابينه راقيه للبيع فى سي شيت بفيو كامل على البحر

    Conquer Properties logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٢٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 30

    كبينه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كبانا استلام 6 شهور فى زهره الساحل فى قلب الاجون

    متصدر

    MRG Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    كبينه

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا كابانا مفروشة sea view سيدي عبد الرحمن

    Property Hills Star logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٨٢٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    كبينه

    ١٣٬٩٧٣٬٠٠٠ جنيه

    كابينة للبيع في Solare – تسليم 2027

    Beltone logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٣١٧٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    كبينه

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كابين متشطبة في هايسيندا ويست فيو لاجون

    Image Investments logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع