شاليهات 1 غرفة نوم للبيع في مصر

3,091 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه برايم لوكيشن متشطب بالتكيفات والمطبخ 0% مقدم

    Evergreen Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٢ متر مربع

    ١٢٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية غرفه استلام 2026سي فيو بمقدم 10% وقسط عل 7س

    Evergreen Properties logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٦٧٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليهك لقطه بفيو بحر بأقرب استلام بالسخنه بمقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٩٤٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شالية Sea View في بورتو السخنه بأقل سعر

    Roots Real Estate logo image

    جولف باى بورتو, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٢٨٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 28

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 1غرفه اطلاله علي البحر متشطب بلكامل طرح جديد

    Apart Real estate logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر للبيع بالتقسيط في بيلا فينتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بيلا فينتو جلالة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى كاتانيا مراسي بفيو حمام سباحه

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بموقع مميز على اللاجون و استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٢٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بالكامل في مزارين العلمين باقل مقدم

    Z Investments For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٦٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بورتو جولف مارينا فرصة قوية لسعر كاش

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٣٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع دور ثاني- لالونا بيتش العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    لا لونا, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه مفروش بورتو السخنة – الحدائق المعلقة

    Arsam Real-estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر 1غرفه استثمار 5% مقدم مباشر على لاجون

    Apart Real estate logo image

    زويا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 28

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 1غرفه اطلاله علي البحر متشطب بلكامل طرح جديد

    Apart Real estate logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمرحلة بورتو ايلاند شالية موقع مميز ببورتو

    Arsam Real-estate logo image

    جراند فيو, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٢٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في كورونادو مارينا – العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    كورونادو مارينا, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باي ويست | شاليه فيو مميز تشطيب كامل - اقساط 8سنين

    Towers Map logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١٣٩٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٨٩٩٬٧٠٠ جنيه

    إطلاله خياليه للبحر شاليه مجهز بأفضل خطه سداد مرنه

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٤٠٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٦٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر بإطلاله بحر استلام خلال أشهر سداد مرن

    Egypt Best Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٤٥٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٢٢٣٬٨٠٠ جنيه

    شاليه مباشر على لاجون مجهز كاملا بأفضل خطه سداد!!

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٢٥٬٩٤٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شاليه لاجوون فيو بالتقسيط بأرقي موقع

    Square Real Estate logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع جاهز للاستلام فى نايا متشطب بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 65 متر تشطيب كامل استلام فوري في نايا باي

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم5% امتلك شاليه سي فيو تشطيب راقي قسط ع10سنين

    Square Real Estate logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨١ متر مربع

    ٥٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ديركت لاجون بمقدم 5% تشطيب كامل في سوما باي

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١٧٤٬٦٠٣ جنيه/متر مربع