بنتهاوس (روف) 1 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 2

45 عقارات أخرى
  • 4

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استديو بنت هاوس كومباوند بالم باركس موقع ممي

    Golden Star Real Estate logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 0% بنتهاوس صف 1 في ازها راس الحكمه قسط 10سنين

    Adviser Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنتهاوس محدودة بإطلالة مزدوجة | تسليم مبكر

    Egypt Best Properties logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٩٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٦٩٦٬٧٦٩ جنيه

    شقة بروف خاص بسهل حشيش بمقدم 7% فقط لفترة محدودة

    Hurghadians Property logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٩٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بنتهاوس متشطب في راس الحكمه من هايد بارك

    Falcon for Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • أوجما أزها الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٢٩٠٬٥١٠ جنيه

    خطة السداد: 3
    المطور العقاري
    Madaar
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,ازها الساحل الشمالي

• 6

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس جاهز متشطب بالتكييفات وبفيو مفتوح ف فيليت

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٢١٩٬٤٥٤ جنيه

    شقة بنتهاوس بغرفة نوم واحدة | شرفة

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٣٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٩١٢٬٠٠٠ جنيه

    Elegant 1 BR Penthouse with panoramic sea view

    Beyoot logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٩٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٢١٩٬٤٥٤ جنيه

    بنتهاوس فاخر غرفة وصالة – فيراندا، سهل حشيش

    ROI For Real Estate logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٢٧ متر مربع

    ٧٢٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مودون راس الحكمه، بالتقسيط وحدات فيو مميز

    Byout Misr Property Consultancy logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1 Bedroom Seaview Penthouse Veranda Ready to move

    Auris For Project Management logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٢٧ متر مربع

    ٥٩٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    (بنتهاوس (روف

    ٢٬٧٠٢٬٠٠٠ جنيه

    وحدة مميزة بخصم خاص واستلام قريب جدًا

    Hurghadians Property logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢١٬٦١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس جاهز للسكن ومتشطب بالمطبخ+التكيفات بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    أمورادا القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٨٠٠٬٣٨٨ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على البحر | شرفة

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٠٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٧٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة+رووف 120م متشطبة بالكامل في التجمع وبدوون مقدم

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٣٨١٬٣٢٢ جنيه

    بنتهاوس بفيراندا سهل حشيش 15% مقدم وتقسيط 6 سنين

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٧٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس جاهز للاستلام بإطلالة بانورامية على البحر

    متصدر

    Auris For Project Management logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٥٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ملاذك الهادئ في سهل حشيش - بنتهاوس للبيع فى فيراند

    ROI For Real Estate logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٥١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٨٠٠٬٣٨٨ جنيه

    Penthouse For Sale In Veranda Sahl Hasheesh

    ROI For Real Estate logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٠٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٣٦٢٬٥٠٠ جنيه

    بنتهاوس باطلالة رائعة علي اللاجون ويري البحر للبيع

    Home Hunters EG logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

1