وحدات مجمعة للبيع للبيع في مصر

47 عقارات أخرى
  • 4

    وحدات مُجمعة للبيع

    ١٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    البنك الوحيد امام البرج الايقوني من المالك مباشرة

    The Icon Real Estate logo image

    برج سيكستي الايقوني, الحى المالى, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    7+

    ٣٤٢ متر مربع

    ٥٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    وحدات مُجمعة للبيع

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إعادة بيع – 5 شقق للبيع دفعة واحدة (Bulk Deal)

    Residia logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٢٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدات مُجمعة للبيع

    ٩٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية فريدة من نوعها مع مجموعة ساويرس!

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٩٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    وحدات مُجمعة للبيع

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عمارة بموقع مميز و بافضل سعر او يست اوراسكوم

    Property  Hills. logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدات مُجمعة للبيع

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلات جاهزة بموقع متميز جدا على الجولف ف نيو جيزة

    The Way logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    ٥٣٠ متر مربع

    ١٢٨٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدات مُجمعة للبيع

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر ف 3وحدات استلام فوري متشطبين\دقايق من هايبر

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦١٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدات مُجمعة للبيع

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر ف 3وحدات استلام فوري متشطبين\دقايق من هايبر

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦١٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدات مُجمعة للبيع

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر ف 3وحدات استلام فوري متشطبين\دقايق من هايبر

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦١٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدات مُجمعة للبيع

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر ف 3وحدات استلام فوري متشطبين\دقايق من هايبر

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦١٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدات مُجمعة للبيع

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر ف 3وحدات استلام فوري متشطبين\دقايق من هايبر

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦١٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدات مُجمعة للبيع

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر ف 3وحدات استلام فوري متشطبين\دقايق من هايبر

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦١٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدات مُجمعة للبيع

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر ف 3وحدات استلام فوري متشطبين\دقايق من هايبر

    كوي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦١٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدات مُجمعة للبيع

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر ف 3وحدات استلام فوري متشطبين\دقايق من هايبر

    جرين ريزيدنس 2, الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦١٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدات مُجمعة للبيع

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر ف 3وحدات استلام فوري متشطبين\دقايق من هايبر

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦١٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدات مُجمعة للبيع

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر ف 3وحدات استلام فوري متشطبين\دقايق من هايبر

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦١٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدات مُجمعة للبيع

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر ف 3وحدات استلام فوري متشطبين\دقايق من هايبر

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦١٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدات مُجمعة للبيع

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر ف 3وحدات استلام فوري متشطبين\دقايق من هايبر

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦١٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدات مُجمعة للبيع

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر ف 3وحدات استلام فوري متشطبين\دقايق من هايبر

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦١٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدات مُجمعة للبيع

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه استثماريه مبني في موقع ممي فيو حديقه 5 فدان

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7+

    ٣٬٠٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    وحدات مُجمعة للبيع

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين بمساحه مميزه ارضي بجاردن خاصه

    H-House logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٧٠٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    وحدات مُجمعة للبيع

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    20 شقة كاملة التشطيب بالتكييف للبيع في سمو

    AK Circle logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    7+

    7+

    ٩١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    وحدات مُجمعة للبيع

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية كاملة التشطيب للبيع في سمو

    AK Circle logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    7+

    ٤٦٠ متر مربع

    ١٠٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدات مُجمعة للبيع

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عمارة للبيع – الحي الثاني – مجاورة 8 – 6 أكتوبر

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الحي الثاني, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    ٢٨٨ متر مربع

    ٧٤٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    وحدات مُجمعة للبيع

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عمارة جاهزة للسكن في فاي سوديك بقرب من بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    وحدات مُجمعة للبيع

    ٢٩٬١٥٦٬٠٠٠ جنيه

    محل في سليك التجمع الخامس بمقدم 5 % قسط 6 سنين

    Smart Move logo image

    سليك, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٣٩٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

2