بيوت و فلل 7 غرفة نوم مفروشة للبيع في مصر

147 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ٢٦٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة | قطامية ديونز | صف أول جولف

    Smart Home logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ١٬٦٥٠ متر مربع

    ١٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٨٥٥٬٠٤٠ جنيه

    تيسيرا للبيع في بالم هيلز اليكس علي الجرين سباين

    Conquer Properties logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    7

    7+

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٦٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٩٬١٨٧٬٥٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سيلفر ساندز موقع مميز

    Conquer Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    7

    6

    ٣٤٦ متر مربع

    ١٩٩٬٩٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر للبيع مع مسبح خاص السعر قابل للتفاوض بحري مميز

    Crafters Real Estate logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7+

    ٤٬٠٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا | أب تاون كايرو | إيزادور | 7 غرف نوم

    Egypt Best Properties logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    7

    5

    ٧٢٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • سول

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,سول الساحل الشمال

    7 غرفة

  • 12

    فيلا

    ٧٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في اقوي لوكيشن بالشويفات

    bnb logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مزارين العلمين مفروشة بالكامل

    The Broker EG logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    7

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٥٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة بالفرش فيو جولف مباشر بالربوة سمارت هوم

    Selection Code logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7+

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٤٦٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بموقع مميز مفروشة بالكامل

    Mr .Estates logo image

7

    7

    ٨٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع في ليك فيو بوتيك

    Conquer Properties logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ٦٢٥ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • بيل في

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,بيل فى

    7 غرفة

  • 16

    فيلا

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة للايجار بحمام سباحة في قطامية ديونز

7

    7+

    ٦٥٠ متر مربع

    ٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع في بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Conquer Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ٥٠٤ متر مربع

    ٧٣٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مفروشة بالكامل سوبر لوكس مع حمام سباحة

    Driven Properties logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7

    ١٬٦٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سيشل مباشرة على اللاجون

    Conquer Properties logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    7

    6

    ٤٤٩ متر مربع

    ١١٣٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون فاخره للبيع في سيشل بأقل سعر

    Conquer Properties logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    7

    5

    ٤٤٩ متر مربع

    ١١٥٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • جولف مانشنز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    القاهرة,المقطم,اب تاون كايرو

    7 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٩٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في ليك فيو في فيو مفتوح علي جنينه واسعه

    New Avenue Real Estate logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7+

    ٥٣٥ متر مربع

    ١٨٣٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره للبيع داخل قطامية ديونز بحمام سباحه خاص

    متصدر

    Ninety Two logo image

7

    7

    ٨٤٥ متر مربع

    ١١٢٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٢٦٬٣١٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة فرش و اجهزة Luxury فوري في لسان الوزرا

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    7

    7+

    ٣٥١ متر مربع

    ٦٤٤٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ستاندالون 690تشطيبات فندقيه بالفرش

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٦٦٠ متر مربع

    ٧١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٣٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلا علي بحر خليج رأس الحكمة مدن الأمارتية

    TREX logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    7

    7

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ليك فرونت فيلاز – هيلز أوف ون

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣١٬٧٥٣٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    people & places developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,هيلز أوف وان

    7 غرفة

  • 15

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بتشطيب سوبر لوكس بحمام سباحة -باقل سعر

    TPV logo image

7

    7+

    ٩٩٠ متر مربع

    ٩٥٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندلون للبيع بفيو مفتوح وسعر مغري جدا

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    5

    ٥٢٥ متر مربع

    ٩٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة - جاهزة للسكن

    متصدر

    Your Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٠٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره بموقع متميز على حديقة واسعه

    New Avenue Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ٦٥٤ متر مربع

    ٦٢٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فاخره بحمام سباحه للبيع في قطاميه ديونز

    Fortune Real Estate logo image

7

    7

    ٨٤٥ متر مربع

    ١١٢٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • آيلاند فيلاز في مراسي ريد سي من إعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,مراسي البحر الاحمر

    7 غرفة