عقارات 5 غرفة نوم مفروشة للبيع في مصر, صفحة 29

849 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ١٠٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون فاخرة في إنشان ساند الجونة – 4 غرف

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في مدينة الشروق

    RE/MAX 1st Choice logo image

    المجاورة الاولي, الحي الرابع غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    6

    ٧٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة تشطيب كامل للبيع في ميفيدا

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٩١ متر مربع

    ١٦٦٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في Rayhana – التجمع الخامس

    sms for RealEstate logo image

    ريحانا فيلاز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٧٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون الترا لوكس مفروشة مودرن ماونتن فيو1

    West Field logo image

    ماونتن فيو 1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٤٠ متر مربع

    ١٥٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • بيت البحر

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٤٩٧٬٥٧١ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    IWAN Developments
    الساحل الشمالي,سيدي حنيش,بيت البحر

    2 - 5 غرفة

  • 6

    فيلا

    ٢٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة جداً للبيع في كمبوند ذا ليك فيو

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لاجون للبيع 480م في هايسيندا باي صف تاني

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٤٨٠ متر مربع

    ٦١٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين متشطب هاوس في كمبوند سما زايد

    سما زايد, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بتمن شقة للبيع فى مدينتى بالفرش والاجهزة

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٢٣٠ متر مربع

    ٩٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ستون بارك بسعر لقطة

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • لفلز في رأس الحكمة

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٦٬٢٤٩٬٩٢٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Mountain View
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,ليفيلز من ماونتن فيو

    3 - 5 غرفة

  • 22

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينة الرحاب| مفروشة بالكامل

    Beltone logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٣٣ متر مربع

    ٦٠٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا VIPبمسبح خاص خطوات من الشاطئ بالفرش والاجهزة

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٨٠ متر مربع

    ٢٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا أول صف بحيرة صخرية بسعر مغري مارينا 5

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا أول صف بحيرة صخرية ناصية في مارينا 5 بحري

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا أول صف بحيرة صخرية في مارينا 5

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • مكادي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي,مكادي اوراسكوم,مكادي هايتس

    1 - 5 غرفة

  • 20

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا أول صف بحيرة رملية في مارينا ٦

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٩٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لعشاق الفخامة والرقي، تاون هاوس للبيع كمبوند لينا

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    لينا سبرنجز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٦٥ متر مربع

    ٨٦٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع تاني صف بحيره رمليه

    Marina Season logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٢٥٠ متر مربع

    ١١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه للبيع متشطب كامل بالتكيفات 860 متر

    ERE logo image

    الديار, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٨٦٠ متر مربع

    ٧٢٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 28

    دوبلكس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع دوبلكس ف الشويفات التجمع الخامس

    Dk REAL ESTATE logo image

    شارع الشويفات, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • سوليك جاردنز

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الاسكندرية,كمبوندات الاسكندرية,صوارى,سوليك جاردنز

    1 - 6 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل ريفي 5 غرف | تشطيب كامل | هاسيندا باي

    Good Vibe Homes logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٦٥ متر مربع

    ١٢٦٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٣٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس تشطيب ومفروش بالكامل للبيع – ماراسي

    Beltone logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    For Sale Standalone Fully Furnished At Stone Park

    Brokers East logo image

5

    5

    ٥١٠ متر مربع

    ٧٤٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزةبأكبر مساحة أرض وإطلالة مميزة– فوكا باي

    Beltone logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٩٠٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مارينا 5 فيلا مميزة جدًا فيلا تحفة

    عقار مارينا logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • سولانا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Ora Developers
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,سولانا

    3 - 5 غرفة